3 thoughts on “Witamy po wakacjach!

 1. Muwersi!

  Opłacało się czekać tyle czasu na wasz powakacyjny wpis! Efekty są rewelacyjne! Cieszę się, że sięgnęliście po nowe narzędzie i widzę, że to dla was bułka z masłem. Prezentacja jest bardzo dobra technicznie, a do tego przemyślana – umieściliście na początku kilka słów wstępu, a później podpisaliście każde pojawiające się zdjęcie. Czy jesteście także autorami zdjęć? :)

  Na końcu warto by było jedynie dodać informację, kto jest autorem filmu. Zgodzicie się ze mną?

  Pozdrawiam was serdecznie i gratuluję!
  Dorota Marszałek
  dorotamarszalek ostatnio opublikował..Odwiedź blog programuMy Profile

 2. Witajcie po wakacjach!

  Przygotowanie filmu o dożynkach i wykorzystanie zdjęć – genialny pomysł! Bardzo, bardzo mi się podobał. Świetnie, że pod każdym zdjęciem znajduje się podpis wyjaśniający.

  Może dodacie jeszcze trochę informacji na temat przebiegu i pochodzeniu tego święta? Z czego są zrobione wieńce? Kto je niesie? Kim jest Starościna w czasie dożynek? Polecam książkę Barbary Ogrodowskiej „Polskie obrzędy i zwyczaje. Doroczne”. Jeśli nie macie do niej dostępu – w Internecie też znajduje się wiele informacji.

  Pozdrawiam serdecznie,
  Weronika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge