I akcja blogowa

Oto nasze pomysły na wymarzoną szkołę:

Sala plastycznaTo jest projekt mojej wymarzonej sali plastycznej. Tablica została podłączona do komputera za pomocą kabla USB, dzięki czemu nauczyciel może zapisać np. tematy lekcji na laptopie, a potem cały tekst wraz z obrazami wyświetli się na tablicy. Natomiast wszystkie filmy i prezentacje można odtworzyć przez wysuwany ekran. Po obu stronach tablicy zamontowano głośniki, które są połączone z laptopem przez Bluetooth. Dla każdego ucznia stoją na ławce komputery, dzięki czemu jest możliwość przesyłania prac np. wypracowań do nauczyciela przez portal Office 365. Dla miłej atmosfery została zamontowana kula, która ma za zadanie odbijać światło.

Projekt przygotowała: Wiktoria Starzyk z klasy 6a

Poniżej zamieszczam projekty sal szkolnych koleżanek z klas czwartych. Moim zdaniem są bardzo ciekawe. Spójrzcie i oceńcie sami.

julia-B-IVd  oliwia-Dz-IVc

Kinga-D-kl-IVc

This entry was posted in Bez kategorii, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2015/16. Bookmark the permalink.

2 Responses to I akcja blogowa

 1. szkola2zero says:

  Wspaniałe projekty! Jestem pod ogromnym wrażeniem Waszych pomysłów! Bardzo mi się podoba, że wszystko jest takie TIKowe – dzięki temu lekcje w takiej szkole na pewno byłyby jeszcze ciekawsze :)

  Odznaka pierwszej akcji blogowej jest już Wasza! Gratulacje!

  Pozdrawiam
  Aneta
  Szkoła z Klasą 2.0
  szkola2zero ostatnio opublikował…Moc lekcyjnych atrakcji w PleszewieMy Profile

 2. Wiktoria says:

  Dziękujemy bardzo za komentarz. Cieszymy się z pierwszej odznaki i będziemy starać się o następne. Zachęcamy do zaglądania na naszego bloga.
  Pozdrawiam Wiktoria S.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge