II akcja blogowa

W dniu 19.02.2016r.podczas spotkania na kółku, postanowiliśmy wziąć udział w II akcji blogowej pt.: ,, Ferie z CC”. Oto nasze prace:

Wiktoria:

Rysunek przedstawia lodowisko, które znajduje się w Drawsku Pomorskim. Bardzo lubię jeździć na łyżwach i drugi tydzień ferii spędziłam tam  z moją koleżanką Pauliną. Było świetnie i dlatego uwieczniłam ten dzień na moim rysunku, który został wykonany w programie Paint.

Pozdrawiam Wiktoria :-)

Wiktoria, CC BY 3.0

Wiktoria, CC BY 3.0

Tę pracę udostępniłam na wolnej licencji. To znaczy, że można kopiować ten rysunek i przerabiać go do własnych potrzeb. Jednak osoba, która kopiuje ten obraz musi podać autora i licencję, żeby nie naruszać praw autorskich.

Patrycja:

Rysunek przedstawia mnie i moją przyjaciółkę podczas obozu językowego Euroweek, odbywającego się w Długopolu zdroju ( Kotlina Kłodzka ). Byłam tam już drugi raz i na prawdę mi się podobało. Właśnie dlatego chciałabym go zaprezentować za pomocą rysunku umieszczonego poniżej. Wykonałam go w programie Paint.

Pozdrawiam Patrycja ☻

Patrycja, CC-BY 3.0

Patrycja, CC-BY 3.0

Plik ten udostępniam na wolnej licencji, co oznacza, że można go kopiować i zmieniać według własnych potrzeb. Jednak musi być podana licencja i autor rysunku. Potrzebne jest to, ponieważ trzeba zachowywać prawa autorskie.

Nikola:

Na rysunku jest narysowany hangar w Krausnick w Niemczech, z którego zrobiono Tropical Islands. Byłam tam w ferie i świetnie się bawiłam. Zjeżdżałam ze zjeżdżalni, pływałam w wielkich basenach oraz zwiedzałam las tropikalny. Moje tegoroczne ferie były udane. Rysunek stworzyłam w programie Paint.

Nikola, C-BY 3.0

Nikola, CC-BY 3.0

Obrazek jest na licencji CC-BY 3.0, czyli można go kopiować, pobierać i edytować, ale musi być na nim podana licencja i autor rysunku. Trzeba to podawać, aby zachować prawa autorskie.
POZDRAWIAM Nikola :-)

This entry was posted in Bez kategorii, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2015/16 and tagged . Bookmark the permalink.

8 Responses to II akcja blogowa

 1. Mariola Grzybowska says:

  Brawo Wiktoria! Jak widzę znowu jako pierwsza wykonałaś zadanie. Zobaczymy kiedy dołączą inni z grupy. Twoja praca jest bardzo ładna!
  Pozdrawiam, Mariola Grzybowska

 2. Jaka udana grafika! Gratuluję pomysłu i wykonania, bo naprawdę jest piękna. Moje blogowiczki też pracują na tę odznakę, myślę, że wkrótce też opublikujemy swoje prace. Szczerze, dzisiaj na spotkaniu blogowym nie bardzo wychodziła praca w grafice komputerowej, ale czekam na efekt końcowy. Myślę, że też sobie poradzą tak jak Wy. Gratuluję wspaniałej kolejnej odznaki!!!
  Pozdrawiam

 3. iwonauliczka says:

  Witaj,
  Bardzo podoba nam się Twój rysunek. Zazdrościmy lodowiska. Pozdrawiamy.
  Koledzy z 1c

 4. bilingue says:

  Śliczna jest ta grafika:-)
  Bardzo podoba mi się łyżwiarka, super precyzyjnie jest narysowana.
  Czy to Twoja podobizna?
  Gratulujemy odznaki,
  pozdrawiamy i zapraszamy do nas,
  ekipa BlogujeMY 2.0
  bilingue ostatnio opublikował…Akcja blogowa: Ferie z CCMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge