Światowy aerobik…

Od pewnego czasu w naszej szkole goszczą wolontariusze, z którymi odbywają się lekcje języka angielskiego. Z lekcji możemy dowiedzieć się więcej o krajach oraz ich mieszkańcach.

Przybyli do nas:

-PHOUNG z Wietnamu,
-VALERIA z Ukrainy,
-JONAS z Danii,
-VARMA z Indii.

A dzisiaj (tzn. 08.04.2016r.) o godzinie 10:35 na dziedzińcu szkoły odbył się aerobik, który przeprowadził VARMA z Indii. Wszyscy świetnie się bawili i nauczyli się co nieco o hinduskim tańcu. Było super! Nasz bloger – Damian bardzo wczuł się w rytm hinduskiej muzyki, aż przewrócił się na trawnik. Śmiesznie to wyglądało. Włączyliśmy się do zabawy i tańczyliśmy razem z nim.

Oto VARMA

Oto VARMA

A tak reagowali chłopcy. Szkoda, że nie wszyscy przyłączyli się do aerobiku!

A tak reagowali chłopcy. Szkoda, że nie wszyscy przyłączyli się do aerobiku!

Dziewczęta jak widać, aerobik mają we krwi.

Dziewczęta jak widać, aerobik mają we krwi.

Przepraszamy, że jakość tego zdjęcia jest nie najlepsza, ale koniecznie chcieliśmy pokazać, że to była chwila radości i dobrej zabawy. Może wkrótce na stronie szkoły zobaczymy lepsze migawki z tego spotkania. Czekamy z niecierpliwością!

Wszystkim się podobało, więc czekamy na podobne akcje! :) Mamy nadzieję, że nawet jak będziemy już w gimnazjum jeszcze nas odwiedzą.

Pozdrawiamy ! Angelika i Paulina! :D

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

One Response to Światowy aerobik…

 1. szkola2zero says:

  Świetnie, że macie takie światowe towarzystwo! Dzięki temu jeszcze lepiej możecie poznać świat i ludzi, którzy żyją w innych krajach :)

  Lekcja aerobiku w stylu indyjskim musiała być bardzo fajna! Z resztą potwierdzają to Wasze uśmiechnięte buzie na zdjęciach :)

  Pozdrowienia!
  Aneta
  Szkoła z Klasą 2.0
  szkola2zero ostatnio opublikował…Młodzi nauczyciele na basenie!My Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge