Wycieczka naszych marzeń

Właśnie zobaczyłyśmy, że jest nowa akcja blogowa pt. Tour de blogi. Bardzo spodobał nam się temat tej akcji i wraz z resztą naszej grupy blogowej postanowiliśmy wziąć w niej udział.

No, więc tak :

Jesteśmy klasą 6A ze Szkoły Podstawowej w Drawsku Pomorskim. Nasza klasa liczy 20 osób: 10 dziewcząt i 10 chłopców. Mamy po 12 lat. Jesteśmy zgraną klasą i wszyscy bardzo się lubimy. 

Mieszkamy w niedużym miasteczku na Pojezierzu Drawskim w okolicy jednego z największych poligonów na świecie, a więc marzy nam się zmiana klimatu i krajobrazu w jakim spędzimy tę wycieczkę. Chcielibyśmy spędzić ten czas w sposób aktywny na terenie polskich gór. Marzy nam się 7- dniowa wycieczka, bo każdy woli być na szkolnych wycieczkach dłużej. Zwiedzilibyśmy różne jaskinie, chętnie popłynęlibyśmy Dunajcem, a może nawet i wybralibyśmy się na basen. Któż to wie? Będąc w górach warto byłoby zaliczyć jakiś szczyt górski. Na pewno chcielibyśmy jeszcze więcej atrakcji! Pod wieczór spacerowalibyśmy z naszą wychowawczynią i świetnie byśmy się bawili!

Taka wycieczka byłaby bardzo udana! Czas byłby spędzony aktywnie, na świeżym powietrzu i w miłej atmosferze. Cała klasa  jeszcze bardziej by się zintegrowała i byłaby jeszcze mocniej ze sobą zżyta. Na pewno każdy uczeń naszej klasy ucieszyłby się z takiej wycieczki i byłby zadowolony!

Pozdrawiamy serdecznie!
Kinga i Angelika :)

This entry was posted in Bez kategorii, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2015/16 and tagged , . Bookmark the permalink.

One Response to Wycieczka naszych marzeń

  1. Wioletta says:

    Witam! Bierzemy udział w akcji blogowej. Może jesteście zainteresowani ułożeniem nam planu wycieczki – Wyspa Wolin.
    http://blogiceo.nq.pl/maliblogerzy/2016/04/18/wycieczka-naszych-marzen-akcja-blogowa/

    Możemy przygotować Wam wycieczkę po Karkonoszach, bo to nasza najbliższa okolica.
    Wioletta z Lubania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge