Festiwal 2.0

Dnia 06.06.2016 w Szkole Podstawowej w Drawsku Pomorskim odbył się festiwal 2.0 którego tegoroczne hasło brzmiało „Rok otwartej szkoły” . Było to podsumowanie działań naszej szkoły w ramach programu ,,Szkoła z klasą 2.0”.Podczas festiwalu można było zobaczyć prezentacje oraz wystąpienia przedstawicieli klas biorących udział w projekcie. Jednym z takich projektów był między innymi projekt edukacyjny ,,Pobawmy się angielskim,, realizowany przez panią Żanetę Podlipnak wraz z jej zespołem. Dodatkowo uczniowie stworzyli różne gry na platformie LearningApps.org. Była tam także krzyżówka stworzona przez jedne z redaktorek naszego szkolnego bloga, czyli przez Patrycję Zdyr oraz Paulinę Białoszycką.  Na zakończenie festiwalu pani wicedyrektor Ewa Wyszczelska rozdała nagrody i upominki dla osób biorących udział w projekcie.

Pani Żaneta Podlipniak wraz ze swoim zespołem:

Prezentacja o swoim projekcie wykonana przez uczniów klasy III E:

Pozdrawiam, Damian :-)

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge