Ostatni wpis

W związku z  ukończeniem nauki w Szkole Podstawowej im. mjra Henryka Sucharskiego
w Drawsku Pomorskim odchodzimy z Klubu Redaktorów Szkolnego Bloga. Jest nam bardzo smutno z tego powodu, ale mamy nadzieję, że będziemy, być może w gimnazjum kontynuować pracę blogera.
Chcielibyśmy podziękować naszej wychowawczyni – pani Marioli Grzybowskiej za to,
że zaciekawiła nas prowadzeniem bloga i pomagała nam stawiać pierwsze kroki w tym kierunku. Jesteśmy Pani naprawdę wdzięczni.
Prowadzenie bloga to naszym zdaniem bardzo ciekawe zajęcie, które pozwala komunikować się z całą Polską, podzielić się interesującymi wydarzeniami oraz pozwala poznać  i wykorzystać wiele nowych programów, takich jak: ImageChef, czy Learning Apps. Gdybyśmy się nie zdecydowali na to, nasza wiedza nie byłaby pełna tych wszystkich informacji, które zdobyliśmy.

Pozdrawiamy, Klub Redaktorów Szkolnego  Bloga :-)

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

One Response to Ostatni wpis

  1. Mariola Grzybowska says:

    Wiktorio! Tak poważnie zabrzmiał tytuł tego wpisu, a myślałam, że w wakacje podzielicie się wrażeniami „z wolności od szkoły”. Sądziłam, że jeszcze podzielisz się wrażeniami
    z pobytu orkiestry w Danii. Przemyśl swoją decyzję. Później może przejmą tego bakcyla wasze młodsze koleżanki i koledzy i uda nam się kontynuacja.
    Pozdrawiam wakacyjnie, Mariola Grzybowska :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge