Dni Matematyki w naszej szkole

W dniach 12-16 marca 2018 w naszej szkole odbywały się Dni Matematyki. W trakcie lekcji matematyki uczniowie klas IV-VII rozwiązywali w grupach różnego rodzaju zadania. Musieli wymyślić okrzyk matematyczny, rozwiązać sudoku, krzyżówkę, wykreślankę i układali tangramy. Wielu uczniów wzięło także udział w konkursie Kangur Matematyczny. Uczniowie przygotowali również plakaty, których tematami były: Liczba Pi, Kangur Matematyczny lub Matematyka od kuchni.

Zwycięskie klasy w poszczególnych kategoriach to:

-Klasy 4 – I miejsce klasa 4d i 4f

-Klasy 5 – I miejsce klasa 5c

-Klasy 6 – I miejsce klasa 6a

-Klasy 7 – I miejsce klasa 7a

Weronika Mazur

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania dni matematyki 2018

Znalezione obrazy dla zapytania dni matematyki 2018

Źródła: Blogi CEO

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge