Niewiadoma

Jak bardzo niewiadoma jest potrzebna?

Na pewno jest coś, jakieś miejsce, może jakaś informacja, którą chcielibyście poznać. A może lepiej byłoby, gdyby to było zagadką?

W szkole było małe pomieszczenie. Był to schowek. Miejsce niewiadome, niezbadane. Wszyscy chcieli wiedzieć, co tam jest. Raz natrafiła się okazja. Drzwi były otwarte. Jeden z uczniów podszedł do niech. Spojrzał, czy inni idą za nim i powolnym krokiem wszedł tam. Zapalił światło. Jego oczom ukazały się sztuczne choinki wyciągane na zimę. Cała tajemniczość tego miejsca znikła. Teraz myślę, że gdyby te drzwi były wtedy zamknięte, uczniowie próbowaliby dowiedzieć się, co tam się kryje.

Czy tak nie jest? Po zastanowieniu się miałem mętlik w głowie. Zawsze tę niewiadomą chce się odkryć. Ale czy warto? Może lepiej nie wiedzieć?

Jeden z Trzech

Rodzaje perspektyw – sprawozdanie 3

Witajcie!

Chcielibyśmy zaprosić Was do poświęcenia czasu na obejrzenie wykonanych przez nas zdjęć, przedstawiających trzy rodzaje perspektyw: żabiej, naturalnej i ptasiej!

perspektywa żabia:

FullSizeRender 4

perspektywa ptasia:

FullSizeRender

plan prosty:

FullSizeRender 2

 

zbliżenie:

FullSizeRender 3

Wszystkie zamieszczone powyżej zdjęcia zostały wykonane przez nas.

Pozdrawiamy,                                                                                                                                                  Grupa Nakręcone Elfy! ;)

Nasze TOP TEN

Witam na Naszym Blogu!
Dziś przedstawimy wam naszych 10 ulubionych reżyserów. Niestety, jako że nie znamy zbyt dobrze reżyserów są oni wybierani według filmów, które nam się podobają.Czekamy na wasze komentarze na temat Waszych ulubionych reżyserów:-)

TOP TEN

1.Peter Jackson – Hobbit, Władca Pierścienia

2.Gore Verbinski – Piraci z Karaibów

3.Robert Stromberg – Czarownica

4.Neil Burger – Niezgodna

5.Andrew Stanton – Gdzie jest Nemo, WALL – E

6. Rob Minkoff – Król Lew

7. Laurent Tirard – Asteriks i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości

8.Grupa Monthy Python – Monty Python i Święty Graal

9.Christopher Nolan – Interstellar

10.James Cameron –  Avatar

 

Początek przygody

Witamy,

Przez następne kilka miesięcy będziemy prowadzić nasz blog. Będzie on dotyczyć wielkiej przygody, jaką zaczynamy. Mamy zamiar opisywać oraz wstawiać materiały z przebiegu kursu i naszych odczuć, więc zostań z nami i nakręć się na film!

Nakręcone Elfy