TIK w szkole

WAKACJE

Wczoraj oficjalnie rozpoczęliśmy wakacje. Dostaliśmy świadectwa, niektórzy nawet otrzymali nagrody. Nasz cały zespół, który pracował w programie Szkoła z klasą 2.0 i prowadził bloga dostał w nagrodę dyplomy. Było to bardzo miłe. Ale teraz już zaczynamy zasłużony odpoczynek. Jeśli macie czas i ochotę napiszcie jakie macie wakacyjne plany.

Wszystkich pozdrawiamy i życzymy wesołych, słonecznych wakacji.

30 czerwca 2012 autor: kacper9543 | Komentowanie nie jest możliwe

Podsumowanie blogowej przygody.

Wkrótce wakacje, ale zanim to nastąpi chcemy podzielić się z innymi naszymi wrażeniami z prowadzenia bloga. Bardzo nam się podobał pomysł, że uczniowie prowadzą bloga, opisują swoje działania i dzielą się swoimi poglądami. Było to dla nas coś nowego, bo tak naprawdę w tym temacie mieliśmy małe doświadczenie. Początkowo nie było to takie proste, pomagała nam nasza pani, ale z czasem przejęliśmy inicjatywę. Czasami wpisy robiliśmy sami, a czasem wspólnie całą grupą z panią. Wiele zyskaliśmy, podszkoliliśmy się z zakresu korzystania z komputera, programów komputerowych i korzystania z różnych narzędzi TIK. Nasza szkoła zaistniała w internecie jako ciekawe i wesołe miejsce. Cieszymy się, że mogliśmy w tym uczestniczyć i dziękujemy wszystkim za to, że czasem zaglądali na naszego bloga :)

Zespół „Naszej 15-stki”

26 czerwca 2012 autor: kacper9543 | Komentowanie nie jest możliwe

Mamy drugą odznakę!!!

Huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! Mamy drugą odznakę, bardzo się cieszymy. :)

6 czerwca 2012 autor: kacper9543 | Komentowanie nie jest możliwe

Podsumowanie projektu

Projekt był bardzo ciekawym przeżyciem dla nas wszystkich. Nauczyliśmy się wielu nowych, ciekawych umiejętności. Poznaliśmy dokładniej tajniki Internetu. Poznaliśmy też blogi innych szkół. Interesująca okazała się praca w grupie.

Najwięcej trudności sprawiło nam przygotowanie do prezentacji projektu. Było dużo stresu i napięcia związanego z tym czy zdążymy na czas, czy będzie się innym podobało.

Mamy nadzieję, że nasz projekt zasłuży na uznanie. Ale nawet jeśli nie uda nam się zdobyć odznaki, to mamy satysfakcję z wykonanej pracy. Będziemy chcieli kontynuować naszą pracę w kolejnym roku.

4 czerwca 2012 autor: kacper9543 | Komentowanie nie jest możliwe
css.php