Motyle i kwiaty haftem malowane :)

 W dniach od 20 do 23 listopada 2015r w bibliotece szkolnej zorganizowano wystawę pt.„Motyle i kwiaty haftem malowane”. Uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem nauczyciela zajęć artystycznych, pana Klaudiusza Kaźmierczaka wykonali przepiękne obrazy, których estetyka wykonania, precyzja i pomysłowość przyciągały wzrok odwiedzających wystawę, zarówno gimnazjalistów, jak i pracowników szkoły. Wysiłek uczniów nie pójdzie na marne, gdyż oprawione w ramki prace będą zdobiły korytarz naszej szkoły. Jeśli ktoś nie zdążył obejrzeć wystawy, zapraszamy do galerii zdjęć na stronie internetowej biblioteki gimnazjum.

autor: Maria Paliwoda
autor: Maria Paliwoda
autor: Maria Paliwoda
autor: Maria Paliwoda

                                                                    R. Kunisz, M. Paliwoda

O monikakubica

"Bez pomocy matematyki nie można nauczyć dziecka poprawnego, ścisłego i logicznego myślenia. To właśnie matematyka gimnastykuje umysł ucznia. To ona, w sposób niedostrzegalny, czyni elastycznym jego umysł, tak by mógł sobie dawać radę w najbardziej nieoczekiwanych intelektualnie sytuacjach, by był twórczy i samodzielny". Stanisław Wielgus
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Bez kategorii, Biblioteka z tagami: , , , . Dodaj do zakładek ten link.

2 Responses to Motyle i kwiaty haftem malowane :)

  1. Teresa powiedział:

    Wspaniałe, cudowne, pozytywnie poprawiające nastrój prace :) .
    Witam ponownie w sieci w nowym roku szkolnym i pozdrawiam z południa Polski :)

  2. Ładne prace. Piękne kolorowe motylki.
    julia.grzenkowiczzso2wejherowo.pl ostatnio opublikował…Wiecie, co to są hologramy?My Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge