Konkurs czytelniczy dla uczniów klas III „Warto mieć pasję”

26 listopada 2015 roku w czytelni Gimnazjum Publicznego w Dębnie odbył się konkurs czytelniczy dla uczniów klas III „Warto mieć pasję”. Konkurs polegał na rozwiązaniu testu składającego się z 20 pytań zamkniętych dotyczących znajomości treści trzech książek. Były to książki poświęcone problematyce fantastycznej:

1.Moore U., „Wyspa masek”.

2.Moore U., „Kamienni strażnicy”.

3.Sapkowski A., „Krew elfów.”

 

autor: Andrzej Ferkaluk
autor: Andrzej Ferkaluk

Konkurs wygrał zajmując I miejsce Jakubowski Sebastian z klasy 3g. Drugie miejsce zajął Pająk Mateusz z klasy 3f, a trzecie miejsce zajęła Staniszewska Angelika również z klasy 3f.

Andrzej Ferkaluk

O monikakubica

"Bez pomocy matematyki nie można nauczyć dziecka poprawnego, ścisłego i logicznego myślenia. To właśnie matematyka gimnastykuje umysł ucznia. To ona, w sposób niedostrzegalny, czyni elastycznym jego umysł, tak by mógł sobie dawać radę w najbardziej nieoczekiwanych intelektualnie sytuacjach, by był twórczy i samodzielny". Stanisław Wielgus
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Bez kategorii, Biblioteka, Konkursy, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2015/16, Wydarzenia z tagami: , . Dodaj do zakładek ten link.

One Response to Konkurs czytelniczy dla uczniów klas III „Warto mieć pasję”

  1. Teresa powiedział:

    Zdecydowanie warto mieć pasje, która czyni czasem cuda, o czym warto przeczytać na naszym blogu
    http://blogiceo.nq.pl/twojloswtwoichrekach2/
    zapraszamy do odwiedzin.
    Teresa ostatnio opublikował…PożegnanieMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge