Pierwsza odznaka Dobrej Praktyki jest nasza:)

Ogromnie się cieszę, bo nasz projekt Teatr na matematyce, czyli Pitagoras w roli głównej (planowanie projektu) zdobył uznanie i otrzymał odznakę Dobrej Praktyki. To dodaje skrzydeł i chce się tworzyć dalej.

Dobra Praktyka
Dobra Praktyka

Dziękujemy serdecznie :)

O monikakubica

"Bez pomocy matematyki nie można nauczyć dziecka poprawnego, ścisłego i logicznego myślenia. To właśnie matematyka gimnastykuje umysł ucznia. To ona, w sposób niedostrzegalny, czyni elastycznym jego umysł, tak by mógł sobie dawać radę w najbardziej nieoczekiwanych intelektualnie sytuacjach, by był twórczy i samodzielny". Stanisław Wielgus
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Bez kategorii, Projekty edukacyjne, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2015/16, Wydarzenia z tagami: , , , . Dodaj do zakładek ten link.

2 Responses to Pierwsza odznaka Dobrej Praktyki jest nasza:)

  1. Mariola Grzybowska powiedział:

    Gratuluję pani Moniko! Sam tytuł projektu jest bardzo ciekawy,więc plany i realizacja nie mogą być inne. Na Waszym blogu też dużo się dzieje.
    Pozdrawiam, Mariola Grzybowska z Drawska Pom.

  2. Teresa powiedział:

    Zaskakujące połączenie – ale zdecydowanie – to jest to, co najbardziej lubię :) czyli teatr – wszędzie :)
    Teresa ostatnio opublikował…PożegnanieMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge