„Serce dla każdego”, czyli pomagamy dzieciom w hospicjum i nasze wyjazdy do schroniska – FOTORELACJA

Czy znasz Akcję Ogólnopolską „Serce dla każdego”?

To piękny sposób pomocy dzieciom z hospicjum. Pomagamy poprzez wykonanie małych, czerwonych serduszek metodą origami.

Nasze serduszka (552 sztuki!!!) zostały wysłane do Krakowa, by 14 lutego 2016 r. wolontariusze rozdali je przechodniom Krakowa wraz z ulotkami na temat Hospicjum Dziecięcego w Krakowie. W ten sposób może niejedno nasze serduszko dotrze do osoby, instytucji, która wesprze to hospicjum.

Ta akcja to jedno z działań w ramach projektu „Wszyscy jesteśmy sobie potrzebni”.

Pomagamy nie tylko zwierzętom, ale także dzieciom, czyli istotom bezbronnym, które liczą na miłość i zrozumienie innych.

A co dzieje się na naszych wyjazdach do schroniska (były już trzy – 4 listopada 2015 r., 2 grudnia 2015 r. i 27 stycznia 2016 r.)  i nie widać końca, gdyż wyjazdy te cieszą się ogromną popularnością wśród gimnazjalistów.

Zapraszam do obejrzenia mojej prezentacji, którą wykonałam, aby przybliżyć Wam, jak dobre serca mają moi gimnazjaliści :)

Wystarczy kliknąć w poniższy obrazek, a przejdziesz do naszej szkolnej strony, gdzie na samym dole jest link do prezentacji.

Zapraszam!

kliknij!
kliknij!

O monikakubica

"Bez pomocy matematyki nie można nauczyć dziecka poprawnego, ścisłego i logicznego myślenia. To właśnie matematyka gimnastykuje umysł ucznia. To ona, w sposób niedostrzegalny, czyni elastycznym jego umysł, tak by mógł sobie dawać radę w najbardziej nieoczekiwanych intelektualnie sytuacjach, by był twórczy i samodzielny". Stanisław Wielgus
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Bez kategorii, Projekty edukacyjne, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2015/16, Wydarzenia z tagami: , , , , , , , , . Dodaj do zakładek ten link.

2 Responses to „Serce dla każdego”, czyli pomagamy dzieciom w hospicjum i nasze wyjazdy do schroniska – FOTORELACJA

  1. Natalia powiedział:

    Piękny gest. :) To bardzo wzruszające, że w dzisiejszych czasach, w których nie brakuje nienawiści jest tyle dobra ze strony uczniów i nauczycieli. :) Jestem pod wrażeniem ilości serduszek! Dzieci na pewno się ucieszą :)
    Pozdrawiam ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge