Szukamy ukrytych talentów

W dniach 6-7.04.2016r. w czytelni na długiej przerwie odbyły się zebrania z uczestnikami konkursu ,,Zostań mistrzem pięknego czytania”.

autor: Dominika Maślana
autor: Dominika Maślana

Grupa uczniów wraz z panią M. Paliwodą – nauczycielem bibliotekarzem, przeglądała krótkie filmiki z naszych wystąpień, nagrane przez Mateusza i panią R. Kunisz. Było trochę śmiechu. Niektórzy krytycznie wypowiadali się na temat swojego wystąpienia, chociaż wydaje mi się, że nie było tak źle. Następnie pani zapytała nas  czy coś zmienilibyśmy w przebiegu konkursu oraz jakie emocje nam towarzyszyły podczas jego trwania. 

autor: Maria Paliwoda
autor: Maria Paliwoda

Głównie odczuwaliśmy stres i niepokój. Martwiliśmy się czy wszystko pójdzie dobrze, czy się nie pomylimy, czy nie zapomnimy tego co mamy powiedzieć, czy nie pogubimy się w tekście. Natomiast w przebiegu niczego byśmy nie zmienili, chociaż uczeń Maciek twierdził, że  przeniósłby publiczność trochę do tyłu. Wszyscy się śmiali, bo z tyłu już nie było miejsca.

autor: Maria Paliwoda
autor: Maria Paliwoda

Wybraliśmy również trójkę uczniów, którzy będą reprezentować nas na forum – na Festiwalu Klasy 2.0. W skład weszli: Maciek Jaszczyszyn, ja – Dominika Maślana i Mateusz Kuczyński. Zresztą  sami chętnie zgodziliśmy się. Koleżanka Natalka wątpiła w chęci Maćka mówiąc: ,,Maciek będzie się jedynie wygłupiać i nie da rady”. Natomiast ja powiedziałam, żeby się nie martwiła, jak będzie trzeba postawię go do pionu. Pani powiedziała, że będzie się z nami spotykać, więc na pewno dobrze przygotujemy się. Na tym zakończyliśmy spotkanie, życząc sobie wzajemnie powodzenia oraz odwagi podczas wystąpienia.

autor: Dominika Maślana
autor: Dominika Maślana

                               Dominika Maślana z kl.Id

O monikakubica

"Bez pomocy matematyki nie można nauczyć dziecka poprawnego, ścisłego i logicznego myślenia. To właśnie matematyka gimnastykuje umysł ucznia. To ona, w sposób niedostrzegalny, czyni elastycznym jego umysł, tak by mógł sobie dawać radę w najbardziej nieoczekiwanych intelektualnie sytuacjach, by był twórczy i samodzielny". Stanisław Wielgus
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Bez kategorii, Biblioteka, Konkursy z tagami: , , , , , , . Dodaj do zakładek ten link.

One Response to Szukamy ukrytych talentów

 1. szkola2zero powiedział:

  To świetnie, że mogliście przećwiczyć swoje przemówienia przed znaną Wam i przyjazną publicznością. Jestem pewna, że dzięki temu będzie Wam łatwiej przemawiać podczas Festiwalu przed większą grupą osób :)

  Pozdrawiam
  Aneta
  Szkoła z Klasą 2.0
  szkola2zero ostatnio opublikował…Niech MOOC będzie z wami!My Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge