Odważne wystąpienie

20 maja 2016 r. odbył się Festiwal Klasy 2.0 i pokaz projektów wykonanych w drugim półroczu roku szkolnego 2015/2016. Wraz z kolegami i koleżankami miałam przyjemność wziąć udział w prezentacji książek i pięknego czytania, uczniom z klas drugich.

autor: Maria Paliwoda
autor: Maria Paliwoda

Zostaliśmy wybrani do tego zadania, ponieważ dwa miesiące wcześniej wzięliśmy udział w konkursie „Zostań mistrzem pięknego czytania”. Naszym opiekunem była Pani Maria Paliwoda, która z rzetelnością przygotowywała nas do zaprezentowania się.

autor: Maria Paliwoda
autor: Maria Paliwoda

Występ miał miejsce na piątej godzinie lekcyjnej, zaś na czwartej lekcji odbyła się próba generalna. Ja, Maciek, Agata i Mateusz byliśmy pierwszą grupą, która prezentowała się.

Lekko zdenerwowani, udaliśmy się na środek hali i dumnie odczytaliśmy i przekazaliśmy to, co mieliśmy przygotowane.

autor: Maria Paliwoda
autor: Maria Paliwoda

Agata zestresowała się nieco bardziej i krócej niż na spotkaniach opowiedziała o książce. Tego samego dnia, po zakończonych lekcjach, udaliśmy się na spotkanie podsumowujące. Omówiliśmy z czego jesteśmy zadowoleni, nad czym musimy popracować oraz czy występ uważamy za udany.

autor: Maria Paliwoda
autor: Maria Paliwoda

Uważam, iż było to niesamowite doświadczenie. Mogliśmy poćwiczyć naszą odwagę. Był to kolejny krok do stania się mistrzem pięknego mówienia i czytania. Prezentacja bardzo mi się podobała. Chętnie powtórzyłabym ją jeszcze raz.

autor: Maria Paliwoda
autor: Maria Paliwoda
autor: Maria Paliwoda
autor: Maria Paliwoda

 

Natalia Jastrzębska z kl. 1b

O monikakubica

"Bez pomocy matematyki nie można nauczyć dziecka poprawnego, ścisłego i logicznego myślenia. To właśnie matematyka gimnastykuje umysł ucznia. To ona, w sposób niedostrzegalny, czyni elastycznym jego umysł, tak by mógł sobie dawać radę w najbardziej nieoczekiwanych intelektualnie sytuacjach, by był twórczy i samodzielny". Stanisław Wielgus
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Bez kategorii, Biblioteka, książki, Projekty edukacyjne, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2015/16, Wydarzenia z tagami: , , , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge