„Wszyscy jesteśmy sobie potrzebni” – druga edycja projektu rozpoczęta :)

To już druga edycja projektu – ze względu na  jego  duże zainteresowanie wśród uczniów naszej szkoły i, co mnie bardzo cieszy, na ich prośbę :)

W środę 22 września 2016 roku pojechaliśmy do schroniska dla zwierząt „Azorki” w Gorzowie Wlkp. Wyjazd ten odbył się w ramach projektu edukacyjnego pt. „Wszyscy jesteśmy sobie potrzebni. Razem łatwiej, radośniej, mądrzej i bezpieczniej”

Opiekunami tego wyjazdu oprócz mnie były moje koleżanki – nauczycielki :) : Elżbieta Baraniecka, Martyna Kalicka oraz Anna Brzozowska. Grupa chętnych uczniów, którzy chcieli zawieźć dary bezdomnym psom w postaci karmy i kołder liczyła aż 46 osób.

Uczniowie zobaczyli w jakich warunkach żyją bezdomne zwierzęta i jak bardzo potrzebują miłości człowieka. W podziękowaniu za udzieloną pomoc otrzymaliśmy dyplom, który powiększył naszą kolekcję. To już nasz piąty dyplom.

zdjęcie: Monika Kubica
zdjęcie: Monika Kubica

Po pobycie w schronisku udaliśmy się wszyscy do galerii Ascana i na komedię Bridget Jones 3 ;)  

Mimo zmęczenia i późnego powrotu do domu wszystkim dopisywał humor.

Zapraszam do galerii zdjęć :)

O monikakubica

"Bez pomocy matematyki nie można nauczyć dziecka poprawnego, ścisłego i logicznego myślenia. To właśnie matematyka gimnastykuje umysł ucznia. To ona, w sposób niedostrzegalny, czyni elastycznym jego umysł, tak by mógł sobie dawać radę w najbardziej nieoczekiwanych intelektualnie sytuacjach, by był twórczy i samodzielny". Stanisław Wielgus
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Bez kategorii, Projekty edukacyjne, Wydarzenia z tagami: , , , , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge