„Moja szansa…”

Mam  na imię Oliwia i wraz z koleżanką z klasy 1a przedstawiłyśmy swoje ulubione książki na spotkaniu czytelniczym pt. „Przyjdź, zobacz, posłuchaj…”.

zdjęcie: Maria Paliwoda
zdjęcie: Maria Paliwoda

Ja przedstawiłam książkę Katarzyny Bereniki Miszczuk pt.: „Druga Szansa”. Książka opowiada o życiu Julii, która budzi się w Ośrodku Drugiej Szansy. Opiekunka dziewczyny skrywa wiele sekretów i truje ją lekami. Julia, wraz z Adamem, Izą i Pawłem są najmłodszymi pacjentami ośrodka. Główna bohaterka przeżywa wiele przygód, a najstraszniejszą z nich jest to, gdy topi się w jeziorze i ponownie się budzi. O dalszych losach dziewczyny dowiecie się, jak przeczytacie książkę Bereniki Miszczuk.

zdjęcie: Maria Paliwoda
zdjęcie: Maria Paliwoda

Każdemu wystąpieniu towarzyszy stres i trema, z którą sobie poradziłam.

zdjęcie: Maria Paliwoda
zdjęcie: Maria Paliwoda

Bardzo zachęcam Was do udziału w akcji i sięgania po książki, które rozwijają kreatywność i wyobraźnię.

zdjęcie: Maria Paliwoda
zdjęcie: Maria Paliwoda

                                                                                            Oliwia Buda 1A

O monikakubica

"Bez pomocy matematyki nie można nauczyć dziecka poprawnego, ścisłego i logicznego myślenia. To właśnie matematyka gimnastykuje umysł ucznia. To ona, w sposób niedostrzegalny, czyni elastycznym jego umysł, tak by mógł sobie dawać radę w najbardziej nieoczekiwanych intelektualnie sytuacjach, by był twórczy i samodzielny". Stanisław Wielgus
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Bez kategorii, Biblioteka, Wydarzenia z tagami: , , , , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge