„Ciekawe doświadczenie”

30 października tego roku wraz z moją koleżanką z klasy Zuzią, zaprezentowaliśmy wybrane przez siebie książki na spotkaniach w bibliotece pt. ”Przyjdź, zobacz, posłuchaj…”. Uczniowie z klasy Ib słuchali nas z zaciekawieniem. Myślę, że to o czym i w jaki sposób mówiliśmy bardzo im się podobało.

zdjęcie: Maria Paliwoda
zdjęcie: Maria Paliwoda

Zuzia zaprezentowała książkę pt. ”Wiedźmin-Krew Elfów”, ja zaś przedstawiłem książkę pt. ”Hobbit czyli tam i z powrotem”, która jest kontynuacją kultowej sagi J.R.R Tolkiena ”Władca Pierścieni”. Najbardziej podobał mi się fragment, gdy Bilbo zgubił się w podziemiach góry goblinów i natknął się na Goluma. Następnie, aby przeżyć, grał z nim w grę, która polegała na zgadywaniu zagadek. Część tego fragmentu przeczytałem głośno przed wszystkimi.

zdjęcie: Maria Paliwoda
zdjęcie: Maria Paliwoda

Podobała mi się ta książka, ponieważ bardzo lubię fantasy i trudno było się domyślić, co zaraz się stanie, a to dobrze świadczy o książce.

zdjęcie: Maria Paliwoda
zdjęcie: Maria Paliwoda

Mam nadzieję, że choć kilka osób słuchających nas sięgnie po nasze książki, a kto wie, może nawet weźmie udział w tej samej akcji i to ja posłucham ich z zaciekawieniem.

zdjęcie: Maria Paliwoda
zdjęcie: Maria Paliwoda

                                                              Mateusz Kuczyński z klasy 2b

O monikakubica

"Bez pomocy matematyki nie można nauczyć dziecka poprawnego, ścisłego i logicznego myślenia. To właśnie matematyka gimnastykuje umysł ucznia. To ona, w sposób niedostrzegalny, czyni elastycznym jego umysł, tak by mógł sobie dawać radę w najbardziej nieoczekiwanych intelektualnie sytuacjach, by był twórczy i samodzielny". Stanisław Wielgus
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Bez kategorii, Biblioteka, Wydarzenia z tagami: , , , , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge