Konkurs czytelniczy dla uczniów klas III „Oto moja pasja”

W czytelni Gimnazjum Publicznego im. Arkadego Fiedlera w Dębnie odbył się 25 listopada 2016 r. konkurs czytelniczy dla uczniów klas III „Oto moja pasja”.

autor: Andrzej Ferkaluk
autor: Andrzej Ferkaluk

Konkurs polegał na rozwiązaniu testu składającego się z 20 pytań zamkniętych dotyczących znajomości treści trzech książek. Były to książki poświęcone problematyce fantastycznej:

1.Moore U., „Wyspa masek”.

2.Moore U., „Kamienni strażnicy”.

3.Sapkowski A., „Krew elfów.”

autor: Andrzej Ferkaluk
autor: Andrzej Ferkaluk

 Konkurs wygrała zajmując I miejsce Dumańska Julia z klasy 3a. Drugie miejsce zajęła Godzik Monika z klasy 3f, a trzecie miejsce zajęła Janiak Natalia  z klasy 3h.

autor: Andrzej Ferkaluk
autor: Andrzej Ferkaluk

       Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki.

Opracował:  A. Ferkaluk

O monikakubica

"Bez pomocy matematyki nie można nauczyć dziecka poprawnego, ścisłego i logicznego myślenia. To właśnie matematyka gimnastykuje umysł ucznia. To ona, w sposób niedostrzegalny, czyni elastycznym jego umysł, tak by mógł sobie dawać radę w najbardziej nieoczekiwanych intelektualnie sytuacjach, by był twórczy i samodzielny". Stanisław Wielgus
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Bez kategorii, Biblioteka, Konkursy, książki, Wydarzenia z tagami: , , , , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge