„Ile wiesz o kobietach?”

Dnia 8 marca 2017r. siedemnastu przedstawicieli gimnazjalnej płci męskiej z klas I, II i III przystąpiło do konkursu o kobietach, który odbył się na długiej przerwie w czytelni szkolnej.

zdjęcie: Maria Paliwoda
zdjęcie: Maria Paliwoda

Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu składającego się z 18 pytań. Każde pytanie nawiązywało do wiedzy z literatury pięknej, polityki, nauki i sztuki, a najważniejszym motywem była oczywiście kobieta. Trzech uczniów, z klasy IIIa oraz jeden z klasy IId, uzyskało największą liczbę punktów. I miejsce zajął Krawczuk Maciek. Wyróżnienia otrzymali: Kurek Jakub, Kiełbasa Mateusz oraz Morawiec Konrad. Tego samego dnia odbyło się podsumowanie konkursu i wręczenie nagrody dla zwycięzcy.

zdjęcie: Maria Paliwoda
zdjęcie: Maria Paliwoda

Gratulujemy uczestnikom i zapraszamy do kolejnych konkursów organizowanych przez nauczycieli bibliotekarzy!

R. Kunisz, M. Paliwoda

O monikakubica

"Bez pomocy matematyki nie można nauczyć dziecka poprawnego, ścisłego i logicznego myślenia. To właśnie matematyka gimnastykuje umysł ucznia. To ona, w sposób niedostrzegalny, czyni elastycznym jego umysł, tak by mógł sobie dawać radę w najbardziej nieoczekiwanych intelektualnie sytuacjach, by był twórczy i samodzielny". Stanisław Wielgus
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Bez kategorii, Biblioteka, Konkursy, książki, Wydarzenia z tagami: , , , , , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge