„Wcale nie taka zła dziewczyna”

Chcę opisać spotkanie czytelnicze pt. „Przyjdź, zobacz, posłuchaj…‘’, które odbyło się w tym roku w lutym, dwukrotnie, w szkolnej bibliotece.

Opowiedziałam o swojej ciekawej, ostatnio przeczytanej książce pt. „Zła dziewczyna” Beaty Ostrowickiej. Razem ze mną wystąpiła moja koleżanka Weronika, która opowiedziała o innej, interesującej książce. Utwór, który ja przedstawiałam, uczniowie słuchali z zainteresowaniem. Autorka tej książki opowiada o młodej dziewczynie, którą życie mocno doświadczyło. Główna bohaterka Marcyśka uciekła z domu, poznała przyjaciół, przeżyła ekscytującą przygodę. Ogólnie książka bardzo ciekawa. Na pewno zainteresuje niejednego nastolatka . Gdy występowałam miałam lekką tremę, ale przyszły moje koleżanki, które dodały mi otuchy i odwagi.

zdjęcie: Maria Paliwoda
zdjęcie: Maria Paliwoda

Uważam, że to spotkanie było bardzo ciekawe. Cieszyłam się, że inni mnie słuchają i są zainteresowani moją wypowiedzią. Wystąpiłam po raz pierwszy, ale myślę, że nie ostatni.

Julia Nitka z klasy 1f

O monikakubica

"Bez pomocy matematyki nie można nauczyć dziecka poprawnego, ścisłego i logicznego myślenia. To właśnie matematyka gimnastykuje umysł ucznia. To ona, w sposób niedostrzegalny, czyni elastycznym jego umysł, tak by mógł sobie dawać radę w najbardziej nieoczekiwanych intelektualnie sytuacjach, by był twórczy i samodzielny". Stanisław Wielgus
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Bez kategorii, Biblioteka, książki, Wydarzenia z tagami: , , , , , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge