Kolorowy zawrót głowy

O zawrót głowy przyprawił uczniów z klas: 7a i 7b konkurs frazeologiczny pt.”Kolorowy zawrót głowy”, który odbył się dnia 12 grudnia 2017r. w czytelni szkolnej.

zdjęcie: Renata Kunisz
zdjęcie: Renata Kunisz

            Zadaniem uczestników było odczytać definicje, a następnie dopasować do nich wyrażenia frazeologiczne. Odgadnięte wyrazy należało wpisać do krzyżówki z hasłem. Spośród 11 uczniów wyróżnienie otrzymali Kasia Błaszczyk z klasy 7b oraz Maciek Kalemba z 7a.

zdjęcie: Renata Kunisz
zdjęcie: Renata Kunisz

            Gratulujemy i zachęcamy innych do sprawdzenia swojej wiedzy w konkursach.

                                                                                                                    R. Kunisz, M. Paliwoda

O monikakubica

"Bez pomocy matematyki nie można nauczyć dziecka poprawnego, ścisłego i logicznego myślenia. To właśnie matematyka gimnastykuje umysł ucznia. To ona, w sposób niedostrzegalny, czyni elastycznym jego umysł, tak by mógł sobie dawać radę w najbardziej nieoczekiwanych intelektualnie sytuacjach, by był twórczy i samodzielny". Stanisław Wielgus
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Bez kategorii, Biblioteka, rok szkolny 2017/2018, Wydarzenia z tagami: , , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge