Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę

W środę, 3 stycznia wybraliśmy się na długo wyczekiwaną wycieczkę do Gorzowa. Najważniejszym punktem naszej wyprawy była wizyta w Schronisku dla bezdomnych zwierząt „Azorki”. Było to dla nas bardzo smutne, ale pouczające spotkanie ze zwierzętami, które zostały porzucone przez swoich właścicieli.

IMG_20180103_214444

Uczniowie, którzy brali udział w wycieczce, przywieźli ze sobą karmę oraz koce, które są bardzo potrzebne dla bezdomnych zwierząt. Do schroniska po raz pierwszy pojechali młodsi uczniowie: klasa 4a, klasa 7b oraz czwórka uczniów z klasy 2e, realizujący projekt edukacyjny Pani Moniki Kubicy pt. „Wszyscy jesteśmy sobie potrzebni”.

zdjęcie: Monika Kubica
zdjęcie: Monika Kubica

Po wizycie w schronisku udaliśmy się do kina na film pt. „Jumanji – Przygoda w dżungli”. Jest to film przygodowy, gdzie postacie zostają wciągnięci w świat gier.

Wszyscy wrócili z wycieczki zadowoleni i pełni humoru, tym bardziej, że ostatnim przystankiem była wizyta w KFC.

Podczas wyjazdu opiekę sprawowali nauczyciele: Katarzyna Kaliściak, Anna Brzozowska, Monika Kubica i Dorota Podbereska.

Uczestnicy wyjazdu

 

O monikakubica

"Bez pomocy matematyki nie można nauczyć dziecka poprawnego, ścisłego i logicznego myślenia. To właśnie matematyka gimnastykuje umysł ucznia. To ona, w sposób niedostrzegalny, czyni elastycznym jego umysł, tak by mógł sobie dawać radę w najbardziej nieoczekiwanych intelektualnie sytuacjach, by był twórczy i samodzielny". Stanisław Wielgus
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Bez kategorii, Projekty edukacyjne, rok szkolny 2017/2018, Wydarzenia z tagami: , , , , , , , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge