„Czy znasz Pana Kleksa?”

Pod takim tytułem 22 lutego 2018r w czytelni szkolnej odbył się konkurs dla uczniów z klasy czwartej szkoły podstawowej.

Zdjęcie: Renata Kunisz
Zdjęcie: Renata Kunisz

Polegał on na pisemnym rozwiązaniu siedmiu zadań literackich. Należało dokończyć rozpoczęte zdania, rozwiązać krzyżówkę, napisać czy zdanie jest prawdziwe, czy fałszywe i wiele innych. Uczniowie dosyć dobrze poradzili sobie z zadaniami, co oznacza, że znali treść książki. Najwięcej punktów zdobyła Ania Kmita , która zajęła I miejsce. Wyróżnienia otrzymali: Wiktoria Taracińska, Kornel Biaduń i Ala Podbereska.

Zdjęcie: Renata Kunisz
Zdjęcie: Renata Kunisz
Zdjęcie: Renata Kunisz
Zdjęcie: Renata Kunisz

Wszystkim uczestnikom wręczono dyplomy i słodkie upominki. Gratulujemy i zapraszamy do innych konkursów.

Zdjęcie: Renata Kunisz
Zdjęcie: Renata Kunisz

                                                                           M.Paliwoda, R. Kunisz

 

O monikakubica

"Bez pomocy matematyki nie można nauczyć dziecka poprawnego, ścisłego i logicznego myślenia. To właśnie matematyka gimnastykuje umysł ucznia. To ona, w sposób niedostrzegalny, czyni elastycznym jego umysł, tak by mógł sobie dawać radę w najbardziej nieoczekiwanych intelektualnie sytuacjach, by był twórczy i samodzielny". Stanisław Wielgus
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Bez kategorii, Biblioteka, książki, rok szkolny 2017/2018, Wydarzenia. Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge