Kangur Matematyczny 2018 – wyniki

Kangur Matematyczny
Kangur Matematyczny

Z ogromną przyjemnością chciałabym ogłosić, że w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, który odbył się 15 marca 2018 r. , otrzymaliśmy aż trzy wyróżnienia.

Wyróżnienia otrzymali następujący uczniowie:

W kategorii MALUCH Alicja Podbereska  i Jakub Podbereski z klasy 4a

W kategorii KADET  Hanna Barylak z klasy 2d (oddział gimnazjalny).

GRATULUJĘ! :)

Każdemu uczestnikowi konkursu serdecznie dziękuję za udział i chęć zmierzenia się z zadaniami matematycznymi oraz za promowanie naszej szkoły w środowisku.

Zdjęcie: Monika Kubica
Zdjęcie: Monika Kubica

Życzę wszystkim powodzenia w dalszym rozwijaniu zdolności matematycznych.

 Szkolny koordynator konkursu Monika Kubica

O monikakubica

"Bez pomocy matematyki nie można nauczyć dziecka poprawnego, ścisłego i logicznego myślenia. To właśnie matematyka gimnastykuje umysł ucznia. To ona, w sposób niedostrzegalny, czyni elastycznym jego umysł, tak by mógł sobie dawać radę w najbardziej nieoczekiwanych intelektualnie sytuacjach, by był twórczy i samodzielny". Stanisław Wielgus
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Bez kategorii, Konkursy, rok szkolny 2017/2018, Wydarzenia z tagami: , , , , , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge