4a, 7a i 7b na warsztatach informatyczno-chemicznych

W dniu 23 maja 2018 r. uczniowie z klasy 4a, 7a i 7b uczestniczyli w darmowych zajęciach z programowania. Dodatkowo czwartoklasiści mieli zajęcia z fizyki i chemii, podczas których wykonywali ciekawe doświadczenia. Wszyscy uczniowie zwiedzili Laboratorium Środowiskowe, gdzie mogli zobaczyć jak działają różne maszyny i roboty.

zdjęcie: Anna Węgier
zdjęcie: Anna Węgier
zdjęcie: Anna Węgier
zdjęcie: Anna Węgier
zdjęcie: Anna Węgier
zdjęcie: Anna Węgier
zdjęcie: Anna Węgier
zdjęcie: Anna Węgier

Dzięki tej wycieczce edukacyjnej uczniowie przekonali się, że warto uczyć się programowania, a programista to zawód przyszłościowy. Na koniec czekała uczniów niespodzianka, poczęstunek w KFC.

zdjęcie: Monika Kubica
zdjęcie: Monika Kubica

Podczas wycieczki opiekę nad młodzieżą sprawowały nauczycielki: Dorota Podbereska, Anna Węgier, Monika Kubica oraz Anna Wierzbicka. 

Wyjazd ten był możliwy dzięki zaproszeniu uczniów naszej szkoły przez Panią dr inż. Aleksandrę Radomską z Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wlkp.

Serdecznie dziękujemy!

Organizator wyjazdu: Monika Kubica

O monikakubica

"Bez pomocy matematyki nie można nauczyć dziecka poprawnego, ścisłego i logicznego myślenia. To właśnie matematyka gimnastykuje umysł ucznia. To ona, w sposób niedostrzegalny, czyni elastycznym jego umysł, tak by mógł sobie dawać radę w najbardziej nieoczekiwanych intelektualnie sytuacjach, by był twórczy i samodzielny". Stanisław Wielgus
Ten wpis opublikowano w kategoriach: aktywna tablica, Bez kategorii, edukacja inspiracja, EFC, jabłonna, Konkursy, Mistrzowie Kodowania, Projekty edukacyjne, Robotyka, rok szkolny 2017/2018, warszawa z tagami: , , , , , , , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge