Szkolne Mistrzostwa o tytuł Superfarmera

W poniedziałek 11 czerwca 2018 r. odbyły się już po raz trzeci Szkolne Mistrzostwa o tytuł Superfarmera. W konkursie wzięło udział 17 uczniów z klas drugich i trzecich oddziałów gimnazjalnych.

zdjęcie: Monika Kubica
zdjęcie: Monika Kubica

Tytuł Superfarmera zdobył Sebastian Czajkowski, II miejsce Kacper Panasiuk, a III miejsce zdobył Bartosz Ircha. Dzięki sponsorowi Firmie Granna uczniowie otrzymali gry planszowe i gadżety, a także słodkości, które zakupił Pan Waldemar Pożarycki.

zdjęcie: Monika Kubica
zdjęcie: Monika Kubica

 Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom rozgrywek gier planszowych, zwycięzcom gratulujemy wygranej i życzymy dalszych sukcesów w kolejnej edycji Szkolnych Mistrzostw o tytuł Superfarmera.

Organizatorzy: Monika Kubica, Waldemar Pożarycki

O monikakubica

"Bez pomocy matematyki nie można nauczyć dziecka poprawnego, ścisłego i logicznego myślenia. To właśnie matematyka gimnastykuje umysł ucznia. To ona, w sposób niedostrzegalny, czyni elastycznym jego umysł, tak by mógł sobie dawać radę w najbardziej nieoczekiwanych intelektualnie sytuacjach, by był twórczy i samodzielny". Stanisław Wielgus
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Bez kategorii, Konkursy, rok szkolny 2017/2018, Wydarzenia z tagami: , , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge