”Ja Frankenstein”

:)    Ostatnio na j.polskim poruszyliśmy temat Frankensteina.Nasza klasa bardzo lubi oglądać filmy, dlatego też obejrzeliśmy film własnie z nim związany. Film ten nosi tytuł ”Ja Frankenstein”. Jego reżyserem jest Stuart Beattie.

Film głównie opowiada o żyjącym samotnie Adamie (stwór dr.Frankensteina), kryjącym swoją tożsamość przed ludźmi. Wbrew swojej woli staje w walce ”dwóch światów”- dobra i zła, a dokładniej klanów gargulców i demonów. W tej walce pokazuje swoją siłę, wytrzymałość i zwinność jaką otrzymał poprzez stworzenie z kilku ciał. Napotyka wiele osób i nie wie jak się zachowywać, a dokładniej po czyjej stronie stanąć. Poznaje Terre Wessex, która prowadzi badania nad przywróceniem życia istotom umarłym. Jest ona dla niego celem, który każdy z nas ma w życiu.

Bohater przeciwstawia się twierdzeniu [kalos kagatos]. Pokazuje, że wcale nie trzeba być pięknym, aby być dobrym, do czegoś dojść i coś osiągnąć. Rola tego bohatera uświadamia nam, że aby być dobrym, nie trzeba być pięknym.

Film jest bardzo ciekawy i przyjemnie się go ogląda. Ma dobre efekty specjalne, co przyczynia się do lepszego wczucia w tę historię. Bardzo serdecznie polecamy ten film do obejrzenia. Jeśli lubicie filmy z gatunku fantasy, czy filmy akcji, to z pewnością powinien się Wam spodobać.

Dajcie znać, czy obejrzeliście i jakie jest wasze zdanie na temat tego filmu.

Pozdrawiamy Was serdecznie! :)

produkcja 14                            7588180.3

Dodaj komentarz


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php