OPPM 2015

OPPM

Już jutro będziecie nas mogli spotkać na Ogólnopolskiej Prezentacji Projektów Młodzieżowych, która odbędzie w Zamku Królewskim, w Warszawie.

„Będziemy świętować, dzielić się doświadczeniami i efektami projektów realizowanych przez uczniów. Wierzymy, że będzie to dzień pełen inspiracji dla wszystkich obecnych. W wydarzeniu weźmie udział ok. 500 osób z całej Polski, eksperci/ekspertki, goście/gościnie związani z edukacją i działaniami społecznymi, artyści/artystki oraz media.”

Nasza grupa będzie prezentować projekt wykonany w ramach programu Młody Obywatel „Rewitalizacja parku miejskiego w Dobrzyniu nad Wisłą”.

Zapraszamy!!!

950-lecie naszego miasta

Wczoraj, tj. 29 maja odbyła się uroczysta sesja Rady Miejskiej z okazji obchodów 950-lecia naszego miasta – Dobrzynia nad Wisłą. Uczestniczyło w niej mnóstwo znamienitych gości.

Uczniowie naszego gimnazjum przygotowali przedstawienie pt. „Ta Ziemia nad Wisłą od innych mi droższa”. O relacji z tego występu napisała Weronika Jóźwiak, jedna z naszych Nawojek:

„Wczoraj, tj. 29 maja, odbył się występ z okazji 950-lecia Dobrzynia nad Wisłą. Uczniowie naszej szkoły pod przewodnictwem pani Aleksandry Nowak i Joanny Jędrzejewskiej przygotowali historię naszego miasteczka w formie artystycznej. Pojawiło się dużo wierszy, Gawenda o Dobrzyniu mówiona gwarą staropolską oraz kilka inscenizacji. Aktorzy przenieśli się w czasie i pokazali sąd nad Nawojką, młode lata naszego patrona, oraz Żydów, którzy spierali się o pieniądze. Była także mowa o księdzu Leonardzie Lipce, kiedy to dziadek opowiadał swej wnuczce o nim. Wszystko wyszło (naszym zdaniem) naprawdę super. Wszyscy stanęli na wysokości zadania, a trudy uczniów widzowie ocenili gromkimi brawami.”

nawojka1występ 1występ

Zadania modułu 5

I nadszedł czas podsumowań. Dziś rozpoczęłyśmy prace nad ostatnim modułem. Przed nami przygotowanie analizy SWOT, wypełnienie ankiety ewaluacyjnej, podsumowanie naszej pracy w grupie, no i oczywiście przygotowanie prezentacji.

Pracy sporo, ale damy radę.

Ślemy uśmiechy – Nawojki

Dzień Matki

dzień matki

Wszystkim mamom i każdej z osobna ślemy życzenia z okazji ich święta:

Kochana Mamo – zacznę zwyczajnie,
że z Tobą w domu jest fajnie:
i w deszczu i w słotę, w smutku, w radości,
wspierasz i uczysz życia w miłości.
Dzisiaj za wszystko chcę Ci dziękować,
skromny bukiecik kwiatów darować.

Strategia marketingowa naszej firmy

Na stronie głównej Młodych Przedsiębiorczych ukazał się artykuł dotyczący działalności naszej firmy” Wirtualna wycieczka po firmie”.  Możecie się w nim zapoznać z naszymi działaniami dotyczącymi promocji Centrum Kulturalno-Sportowego „Drugi dom”.

Szczególnie zachęcamy Was do obejrzenia wizualizacji naszej firmy. Przygotowana broszura, wlepka i grafik też wiele o nas mówią.

Zapraszamy na stronę: http://www.ceo.org.pl/pl/przedsiebiorczy/news/wirtualna-wycieczka-po-firmie.

Jesteśmy ciekawe Waszych opinii.

Nawojki