ZAWODY HALOWE SZYBOWCÓW KARTONOWYCH

Posted by natalia_m3poczta.onet.pl in Bez kategorii | 3 Comments

30 maja 2015 r. wybrali się do Gimnazjum nr 114 w Warszawie na VII Mały Piknik Lotniczy „Wszystko o paralotniach i spadochronach”. Program był niezwykle bogaty. Mieliśmy okazję poznać wielu wspaniałych paralotniarzy, spadochroniarzy, którzy pokazali nam swój sprzęt, który mogliśmy wypróbować. Zagraliśmy w grę rekonstrukcyjną wielkiego desantu Alianckich wojsk powietrzno-desantowych, w tym pierwszej samodzielnej Polskiej brygady spadochronowej w 1944 r. pod Arnhem. Obejrzeliśmy niezwykły pokaz walk powietrznych za pomocą zdalnie sterowanych modeli klasy „Combat”. Na koniec wzięliśmy udział W PIERWSZYCH WARSZAWSKICH ZAWODACH HALOWYCH SZYBOWCÓW KARTONOWYCH.

2b 2d 2a 2g 2j 2f gfd 2l 2o 2p 2m

3 Responses to ZAWODY HALOWE SZYBOWCÓW KARTONOWYCH

 1. Justyna CEO says:

  Super wycieczka!:) Skąd wy macie tyle pomysłów na te przeróżne działania?:)

 2. natalia_m3poczta.onet.pl says:

  Modelarstwo stało się dla nas niezwykle ważne a to z tego względu, że nasza szkoła posiada modelarnię z prawdziwego zdarzenia, która jest chyba już ostatnią taką modelarnią działającą w szkole w Warszawie!

 3. Modelarz says:

  Nie no taka modelarnia to super sprawa. Pasjonuje się modelarstwem już od paru lat i naprawdę żałuję, że mój syn nie chodził do takiej szkoły. Uważam, że modelarstwo bardzo rozwija dziecko, dobrze jest wzbudzić w nim tą pasję już w młodych latach. Procentuje to w życiu starszym dziecka, gdyż nie będzie spędzać każdej wolnej chwili na graniu na komputerze tylko zajmie się czymś co będzie ćwiczyć jego umysł.
  Modelarz ostatnio opublikował…Najtańszy sklep modelarskiMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge