Blog Niepublicznego Gimnazjum dla Młodzieży w Lubsku

Gazetka

Jest Gazetka!

Udało się. Oto przed Wami nasza Szkolna Gazetka „Nasza przestrzeń 2.0″. Została stworzona z myślą o projekcie „Szkoła z Klasą 2.0″.

Miłego czytania!

Napiszcie co o niej sądzicie ;) My uważamy, że to najlepszy szkolny magazyn w naszym regionie! W przyszłym roku gazetka na pewno będzie kontynuowana.

http://issuu.com/ngdm/docs/nasza_przestrze__2.0_-_e-gazetka_

28 czerwca 2012 autor: Agnieszka Kowalska | Komentowanie nie jest możliwe

FILM

Trzy lata wspólnie spędzone w NGdM

1 września 2009r. nasi obecni trzecioklasiści rozpoczęli nowy etap w swoim życiu i zostali uczniami Niepublicznego Gimnazjum. Są drugim rocznikiem, który kończy edukacje w naszej szkole. To w NGdM nauczyli się wielu przydatnych rzeczy, zdobyli doświadczenie, przyjaciół i przeżyli pierwszą miłość J. Teraz gdy wspominają trzy lata za murami szkoły kręci im się łza w oku. Nie chcą rozstawać się ze swoją szkołą i klasą. Na balu gimnazjalnym mogli zobaczyć film przedstawiający najlepsze chwile spędzone w NGdM. Teraz Wy też możecie go obejrzeć!

 

YouTube Preview Image 18 czerwca 2012 autor: Agnieszka Kowalska | Komentowanie nie jest możliwe

Bal Gimnazjlany

Bal Gimnazjalisty

Rok szkolny powoli dobiega końca. Zaczął się sezon na poprawianie ocen, a już w środę wyniki egzaminu gimnazjalnego. Nasi trzecioklasiści przeżyli trzy wspaniałe lata w NGdM, aby idealnie je podsumować, na chwile zapomnieć o średniej ocen oraz prestiżowo zakończyć  okres w swojej edukacji zorganizowali bal gimnazjalny.

Impreza trzecioklasistów odbyła się 15 czerwca w „Duecie”. Sala była wspaniale udekorowana, DJ’e zamówieni, a uczniowie pięknie uszykowani. Bal rozpoczął się polonezem. Gimnazjaliści ubrani na galowo ze splendorem otworzyli uroczystość. Uczniowie podziękowali nauczycielom oraz wręczyli im kwiaty. Po obiedzie nastąpiła część artystyczna- Szkolna Gala Oscarów! Było sześć kategorii, a w każdej czterech nominowanych wśród gwiazd, celebrytów, naukowców i oczywiście nauczycieli! Jednak bezkonkurencyjnie wszystkie kategorie wygrali nasi pedagodzy! Nie ma im równych. To oni kroczyli po czerwonym dywanie i w świetle reflektorów oraz fleszy odbierali statuetki z rąk uczniów. Bo takim wstępie impreza musiała się udać! Gimnazjaliści świetnie się bawili. Nie sądzili, że aż taki wspaniały będzie ten bal! Pobił wszystkie dotychczasowe szkolne imprezy. Doskonałe zakończenie tych wspólnie spędzonych ze sobą trzech lat. Jednak wszystko co piękne ma i swój koniec.

Oto kilka zdjęć z balu:

 

Zdjęcia robił Piotrek Jarczak z klasy IIIb :)

Kliknijcie na zdjęcia, by móc w pełni je obejrzeć ;)

 

17 czerwca 2012 autor: Agnieszka Kowalska | Komentowanie nie jest możliwe

Gazetka

E-gazetka

Jak wiecie nasza szkoła stara się o certyfikat ,,Szkoły z Klasą 2.0″. Jednym z projektów realizowanym w naszym gimnazjum będzie szkolna gazetka, którą będzie można pobrać z Internetu.  Odpowiedzialna za nią jest Szkolna Rada Młodzieży, ale wszyscy uczniowie mogą pomóc przy tworzeniu magazynu. Dlatego zachęcamy Was do wysyłana na e-mail redakcja.ngdm@gmail.com waszych artykułów, pomysłów i problemów. Może macie też jakieś ciekawe zdjęcie, które chcielibyście by ukazały się w gazetce? Śmiało! Na pewno odpiszemy i będziemy kierować się Waszymi sugestiami, a wszystkie dobre prace umieścimy na łamach naszego magazynu. Panie polonistki obiecały wynagrodzić tych, którzy wezmą udział z nami w projekci e-gazetki. Także do dzieła!

Naszą szkolną gazetkę będzie można pobrać z Internetu. Prawdopodobnie będzie w formacie PDF. Najlepsze jest to, że nie będzie w niej sam tekst i zdjęcia, ale też filmy. Wszystko będzie poukładane w przejrzysty sposób oraz według działów. Jak w profesjonalnym magazynie.

Po weekendzie podamy Wam kto ze Szkolnej Rady Młodzieży za co jest odpowiedzialny!

11 maja 2012 autor: Agnieszka Kowalska | Komentarzy: 2 »

Gazetka

UWAGA!

Ruszają prace nad tegoroczną gazetką szkolną. Jej redakcję tworzy Szkolna Rada Młodzieży.
Jeśli chcesz, aby znalazł się w niej również Twój tekst lub też masz jakiś ciekawy problem do poruszenia, napisz na naszego maila:redakcja.ngdm@gmail.com
Zachęcamy do pisania – z pewnością odpowiemy!

 

7 maja 2012 autor: Agnieszka Kowalska | 1 komentarz »

Komentarze!

Już jest ponad 100 komentarzy!

Nasz blog funkcjonuje od niedawna, a już ma pierwsze sukcesy!

Po pierwsze zostaliśmy cztery razy poleceni na głównym blogu programy Szkoła z Klasą 2.0. Jest o nas głośno!

Po drugie rekordowym wpisem jest ,,Filmik promocyjny”, który dostał 121 Lubię to na facebooku! Ciągle pojawiał się na tablicach znajomych :)

A po trzecie ten wpis jest już 41, a mamy już 107 komentarzy! To naprawdę bardzo dużo! Dziękujemy Wam za waszą aktywność :)

Mamy nadzieję, że będziecie z nami do końca. Czyli do zakończenia roku szkolnego.

:) :) :)

18 kwietnia 2012 autor: Agnieszka Kowalska | Komentarzy: 2 »

Poleceni

Filmik na głównym blogu programu!

To już czwarty raz jak zostaliśmy poleceni na głównym blogu Szkoły z Klasą 2.o! Tym razem zauważony został nasz filmik promocyjny.

 

 Agnieszka, Kuba, Maciek, Piotrek, Albert i Marcin z Gimnazjum w Lubsku wraz z nauczycielem, p. Radosławem stworzyli promocyjny film dla szkoły. Filmik wspaniale oddaje -naszym zdaniem – charakter szkoły, jej nowoczesność i otwartość. Ciekawe co sami o nim powiecie :)  

 

Bardzo cię cieszymy! Nasz Filmik Promocyjny 2012 zyskał sławę na cały kraj! Co Wy na to?

Dziękujemy Szkole z Klasą 2.0!

Polecamy: http://blogiceo.nq.pl/szkola2zero/?p=5729

16 kwietnia 2012 autor: Agnieszka Kowalska | Komentarzy: 2 »

Sukces!

Najlepszy filmik promocyjny!

Myślę, że śmiało można go tak nazwać. Dzisiaj mija tydzień od tego jak został umieszczony na youtube.pl i już ma ponad 1150 wyświetleń! To wielki sukces.

Z 13 komentarzy tylko jeden jest negatywny! Cała reszta zachwala Filmik 2012.

,,Zajedwabisty jak jabłecznik mojej babci!” pisze TheKamyk1996

Widzowie chwalą za pomysł i wykonanie, a to wszystko jest efektem ciężkiej pracy XDS! (Xeon Digital Studio) Parę tygodni zostawania po lekcjach zaowocowało doskonałym projektem.

W imieniu XDS dziękuję wszystkim, którzy pomogli nam w realizacji filmiku. Uczniom za wystąpienie, nauczycielom za cierpliwość i wyrozumiałość :)
Dziękuje również Wam! Poprzedni wpis dostał 121 Lubię to! Super! ;) Oby tak dalej!

Dla przypomnienia ;)

YouTube Preview Image

15 kwietnia 2012 autor: Agnieszka Kowalska | Komentarzy: 8 »

FILM PROMOCYJNY

Filmik Promocyjny

Po wielu dniach ciężkiej pracy powstał film promocyjny naszej szkoły. Grupa XDS (Xeon Digital Studio) w składzie uczniów naszej szkoły pod okiem pana Radosława Ugrynowicz stworzyła wspaniały film.

Trzeciego kwietnia odbyła się oficjalna premiera filmiku w naszej szkole. Zebrali się wszyscy uczniowie, by wspólnie podziwiać efekt pracy XDS. Film zebrał najwyższe noty, wszyscy byli zadowoleni.

A teraz możecie go obejrzeć w Internecie!

Zapraszamy do oglądania!

Piszcie w komentarzach na YT, albo tutaj, która scena najbardziej się Wam podobała! Jesteśmy tego strasznie ciekawi ;)

Na ile oceniacie nasz film?

Pozdrawia zespół XDS

YouTube Preview Image

5 kwietnia 2012 autor: Agnieszka Kowalska | Komentarzy: 16 »

Mała przerwa

Witam!

Przepraszam za przerwę w blogowaniu! Oczywiście nie był to stracony czas. Przez te dwa tygodnie tworzyliśmy film promocyjny naszego gimnazjum! Już niedługo zobaczycie go na naszej stronie. Mam nadzieję, że się Wam spodoba.
A teraz będę starała się nadrobić zaległości i streścić na blogu co wydarzyło się w mojej szkole.

2 kwietnia 2012 autor: Agnieszka Kowalska | Komentarzy: 3 »
css.php