Realizacja zadania dodatkowego

Przez cały drugi semestr było realizowane zadanie dodatkowe. Nasza szkoła wybrała zajęcia pozalekcyjne, którymi były zajęcia  dla szkolnych cherlederek. Dziewczyny spotykały się raz w tygodniu na godzinnych zajęciach. Ćwiczyły na nich różne układy, które potem były reprezentowane na różnych imprezach szkolnych jak i w naszym powiecie.

Dziewczyny występowały podczas mistrzostw rejonowych w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców, na dniach Kleszczowa, podczas zakończenia roku szkolnego dla klas maturalnych.

Występowały również na dniach otwartych szkoły prezentując swoje układy taneczne i gimnastyczne przed liczną rzeszą przyszłych uczniów naszej szkoły.

W następnym roku szkolnym na pewno będzie dalej kontynuowane to zadanie. Uczennice chętnie się angażują i widza, że ich praca nie idzie na marne, ponieważ każdy występ jest bardzo dobrze przyjęty przez publiczną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

CommentLuv badge
css.php