Zdjęcia plakatów

9 czerwca 2011

Tak jak obiecałam zamieszczam tu zdjęcia plakatów, które już wiszą tydzień u nas w szkole.

W przyszłym tygodniu dodam zdjęcia z zabawy w podchody

A teraz życzę miłego dnia :D

W zeszłym tygodniu w naszej szole zawisły dwa plakaty, które dziś ma nadzięję będziecie mogli zobaczyć na naszm blogu.  Choć nie jestem do końca pewna czy dam radę umieścić je tu :(  

Do tego jeszcze powinny pojawić się zdjęcia z zabawy w podchody, które również były zorganizwane  zeszłym tygodniu z okazji naszego święta czyli dnia dziecka.  Naszym uczniom zabwa się podobała a to jest najważniejsze :D  Do tego jeszcze udział barała drużyna nauczycieli lecz mimo tego że wybiegli jako pierwsi do mety dotarli jako ostatni. Jednak nie chodziło nam o to żeby ucziowie ścgali sie kto pierwszy ukończy zabawę tylko o to żeby jak najlepiej się bwili i choć troszkę pomyśleli. :D I nawet udało się to dobrze zorganizować.

Zdjęcia pojwią się dopiero kiedy dostanę dostęp do apartu szkolngo więc raczej już nie w tym tygodniu :(

Ankieta

25 maja 2011

Witam ponownie :D

Nareszcie znalazłam wyniki ankiety :) , którą przeprowadziłyśmy dość dawno temu ale z mojej winy nie był dodany wpis, który mógł was poinformować co już dokonałyśmy więc dzisiaj was poinformuję że plakaty już się robią a ich zdjęcia będzie można ujrzeć niedługo tutaj, oraz podchodów zorganizowanych w czerwcu.

Choć bardzo chciałam dodać wykresy z naszej ankiety nie umiem niestety :(

Może jutro coś zdziałam :D

Nie zapomnijcie że jutro jest dzień matki :P

Początek

12 kwietnia 2011

Cześć… Witam i czołem :)

Mam na imię Żaneta i będę prowadziła ten blog.

Hmm nawet nie za bardzo wiem co tu pisać lecz wiem na pewno czego nie mogę pisać :D

To może tak na początek powiem że nasza grupa składa się z pięciu szalonych pełnych pomysłów i jakże leniwych dziewczyn :P . Każda z nas jest inna dzięki czemu jest na prawdę wesoło :D Jedne kochają zwierzęta, spacerowanie i kontakt z naturą inne uwielbiają czytać książki, robić zdjęcia czy nawet długie spędzanie przed komputerem nie zawsze w celach naukowych :D No cóż takie jesteśmy i nic się z tym nie zrobi

Po długim zastanawianiu wspólnie stwierdziłyśmy że odpowiednim tematem na nasz projekt może być temat różnego rodzaju używek. Chcemy za pomocą naszych pomysłów pokazać uczniom naszej szkoły jaki wpływ mają na ich organizm zawarte w danych środkach substancje.

Ale o naszych pomysłach będziecie się dopiero dowiadywać z kolejnych wpisów :P

Pozdrawiam Aniołek :D


css.php