Opis realizacji wybranych zadań

 - by piotr.szczepaniakgimnazjumbralin.pl

Po obradach SOSu podczas rady pedagogicznej koordynator programu przedstawił pani dyrektor i nauczycielom wybrane przez uczniów do realizacji zadania wybrane podczas obrad SOSu „Ruch na przerwach i na innych lekcjach” oraz „WF dla mniej wysportowanych” wraz z panią dyrektor i innymi nauczycielami ustaliliśmy, że wf na przerwach będzie realizowany na 15 – minutowej przerwie śniadaniowej po trzeciej lekcji na boisku wielofunkcyjnym leżącym przy szkole, gdy pogoda będzie odpowiednia. Ze względu na bezpieczeństwo nie przeprowadzaliśmy ruchu w szkole na wąskich, śliskich i niebezpiecznych korytarzach. Read this article »

Sprawozdanie z debaty okrągłego stołu

 - by piotr.szczepaniakgimnazjumbralin.pl

Sportowy Okrągły Stół  (SOS) zorganizowany został 5 listopada 2014 r. w sali informatycznej (nr 23) na szóstej godzinie lekcyjnej. W trwającej 50 minut debacie udział wzięli: Wiesław Klaczyński – koordynator programu, Małgorzata Domagała – nauczyciel wspierający, 21 uczniów reprezentujących każdą z klas (po 3 osoby). Read this article »

Witaj, świecie!

 - by piotr.szczepaniakgimnazjumbralin.pl

To jest pierwszy wpis na blogu. Jako nowy użytkownik WordPressa powinieneś przejść do swojego kokpitu, aby usunąć ten wpis i utworzyć nowy z własną treścią. Baw się dobrze!

css.php