Witam serdecznie !!

Nazywam się Weronika Mazurek i będę prowadziła tego bloga. Będę starała się dodawać nowości, które dzieją się w mojej szkole. Nasza szkoła czyli Zespół Szkół Z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 w tym roku szkolnym wchodzi w projekt Cyfrowa Szkoła 2012/13. Z tego właśnie powodu nasza szkoła w tym roku stała się jeszcze ciekawsza, niż była. Wszystko to postaram się Wam wirtualnie pokazać.

MAM NADZIEJE, ŻE BLOG BĘDZIE SIĘ PODOBAĆ !!

One thought on “Witam serdecznie !!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge