Początki cyfryzacji w naszej szkole.

Cyfryzacja w naszej szkole nastąpiła dość szybko. Ja w imieniu wszystkich uczniów mogę powiedzieć, że bardzo nam się to podoba. Pierwszą przygodę z TIK zaczęliśmy na lekcji matematyki. Mieliśmy zadanie, aby przygotować prezentację na temat liczb całkowitych. Te zadanie potraktowaliśmy bardzo poważnie i staraliśmy się wykonać je na wysokim poziomie. Większość z prezentacji została zrobiona w PowerPoint. Wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że uczyliśmy się poprzez zabawę i mogliśmy pokazać naszą pomysłowość.

W GALERII WSTAWIŁAM PRZYKŁADOWO MOJĄ PREZENTACJE, KTÓRĄ WYKONAŁAM NA TEMAT LICZB CAŁKOWITYCH :)

http://blogiceo.nq.pl/nowoczesnasp75/2013/03/12/poczatki-cyfryzacji-w-naszej-szkole/liczby-calkowite-librus/

Pod tym adresem można zobaczyć prezentacje ; ) ↑

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge