O nas

Monika Pranczke – Witam, jestem nauczycielem języka polskiego w Szkole Podstawowej nr 9 w Rumi
i prowadzę kółko (jak to moi uczniowie nazwali) blogerskie. Kiedy i jak się zaczęła moja przygoda z blogowaniem? Gdzieś na początku września przeczytałam na stronie Centrum Edukacji Obywatelskiej o nowym programie, skierowanym głównie do szkół podstawowych. A jak?
No właśnie nie wiem, ponieważ ta przygoda cały czas trwa… Zarejestrowanie się do programu,to pryszcz w porównaniu z tym, co było później. Szablony, skórki, widgety…., to nazewnictwo,to jakaś czysta abstrakcja! Z moją znajomością jednego programu do obróbki zdjęć,jednego do prezentacji oraz jako taką znajomością pakietu MS Office chyba „porwałam się z motyką na słońce”.

Dlatego, Drodzy Czytelnicy, wybaczcie jeśli sprawozdania nie będą perfekcyjne, recenzje nie zawsze po Waszej myśli, jeśli czasem wkradnie się jakiś byk ortograficzny (choć będę się temu uważnie przyglądać), to piszcie w komentarzach ….ale grzecznie.Ja i moi uczniowie stawiamy dopiero „pierwsze kroki” w środowisku blogerskim, które jest coraz liczniejsze. Mamy nadzieję, że nasz blog będzie dla Was miejscem do wymiany myśli, przekazywania wiadomości, taką … można powiedzieć wirtualną kawiarenką, gdzie młodzież się spotyka,żartuje i opowiada, jaki dziś miała ciężki dzień w szkole…..

A może chcielibyście dołączyć do naszego grona? Zakładajcie blogi i dołączcie do blogerów z 9-tki!!!!

 

Jestem Sandra Doczyk. Uczęszczam na te zajęcia od początku. Interesują mnie różne gry komputerowe
tj. : Minecraft, MovieStarPlanet. Bardzo lubię te zajęcia, ponieważ dobrze się tu bawię i mogę się dowiedzieć różnych ciekawostek… ☺jak na przykład wydrążyć dynię na Halloween? Chodzę do klasy IV F, którą bardzo lubię i uważam, że jesteśmy zgraną paczką. Moje fajne koleżanki z klasy również uczęszczają na te zajęcia. Mój pseudonim to Tanda i będę go używać, gdy się podpiszę pod postem Mam również własnego bloga ; tandaa.blog.pl

 

 

Cześć, jestem MarcysiaMam 11 lat i chodzę do czwartej klasy. Uczę się grać na keyboardzie. Lubię grać w grę i dodatki „The Sims 3″.  Kocham zajęcia blogerskie, ponieważ uczą mnie dużo fajnych rzeczy. Megaa^ bym chciała żeby nasz blog Och Karol był bardzo popularny. Będzie to dla nas oznaką (dla nas – blogerów), że świetnie prowadzimy naszego wspólnego bloga.  :D ☻,☺,♦,♣ Do zobaczenia! ~.~

 

 

Cześć! Jestem Mikołaj i lubię śmietankę 40%, bo 20% źle na mnie działa. Lubię też gry, a najbardziej FAR CRY 3! Lubię naszą szkołę, jest fajna, ale nie lubię placków ziemniaczanych! Uczęszczam na te zajęcia, bo mógłbym się wiele nauczyć. Lubię wszystkie przedmioty, a najbardziej j.polski!

 

Hejo! Jestem Paulina Chrzan, chodzę na to kółko z wielką chęcią. Bardzo lubię plastykę, no i oczywiście bloga. Uczęszczam na zajęcia od początku. Razem z naszą drużyną nie mogę się nudzić ;D Od dawna lubię siedzieć przy komputerze, więc musiałam się na nie zapisać♥ Prowadzi je (jak pisze na początku) moja nauczycielka polskiego ☻☺♣ ◘

Siemka!  Mam na imię Kacper Mierzejewski, i lubię KAKAO. Przystąpiłem do bloga od niedawna. Najbardziej lubię grać w piłkę nożną. Lubię wszystkie przedmioty, ale język polski jest najfajniejszy na całym świecie!!!!!!!!!!!!!! Mój najlepszy kolega Mikołaj też chodzi na bloga od początku. Lubię też płatki z mlekiem, ale czekoladowymi!!!!!!!!!!!!

 

Hej! Nazywam się Julia Polender. Bardzo lubię chodzić na tego bloga. Jestem blogowiczem od niedawna, ale strasznie mnie wciągnęła ta sprawa. Najbardziej  lubię jeździć na sankach, a latem na rowerze . A moja ulubiona przekąska to kanapka z nutellą. Lubię grać w taką grę, która nazywa się „Moviestarplanet”, ta gra mnie strasznie wciągnęła, jak i kółko blogerskie.

 

css.php