Ogólnopolski Festiwal

Wyjazd na Ogólnopolski Festiwal traktujemy jako duże wyróżnienie. Przygotowani do wyjazdu zajęły nam sporo czasu. musieliśmy wymyślić wystrój naszego stoiska, formy reklamy, gadżety do rozdania. Przede wszystkim przygotować się do prezentacji naszego projektu. Chłopcy nastawili się bardziej na pokazanie osi czasu czyli prezentację w komputerze. Tymczasem okazało się, że najważniejsze były bezpośrednie kontakty z gośćmi i ekspertami (również w języku angielskim).
Zdjęcia z Festiwalu

About jagodajurczyk

Pracuję jako bibliotekarz w szkole średniej. Tworzenie stron internetowych, poznawanie nowych programów i Internet są moja pasją.
This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

3 Responses to Ogólnopolski Festiwal

 1. Nam również miło było Was spotkać:).Wspaniałe zdjęcia, wrażenia, przeżycia :) .
  Serdeczne pozdrowienia :)
  Teresa Bobowska ostatnio opublikował…„Szkoła w Ugandzie” – uczymy innych c.d.My Profile

 2. szkola2zero says:

  Bardzo się cieszę, że mogliście zaprezentować swój projekt na Festiwalu w Warszawie! Mam nadzieję, że jesteście zadowoleni :) Bardzo żałuję, że nie miałam okazji odwiedzić Waszego stoiska podczas oficjalnego dnia i dowiedzieć się więcej o Waszych działaniach. Może uda się to za rok :)

  Pozdrawiam
  Aneta
  Szkoła z Klasą 2.0
  szkola2zero ostatnio opublikował…OFSzK 2.0 już za nami!My Profile

 3. Bardzo Wam zazdrościmy. Z powodu zaplanowanego wcześniej dwutygodniowego wyjazdu, nawet nie zgłaszaliśmy się do udziału w Festiwalu. Szkoda, bo przeszła nam koło nosa możliwość wymiany doświadczeń. Może w przyszłym roku…
  j.waszkowskagmail.com ostatnio opublikował…Blogowanie – refleksjeMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge