Festiwal tuż, tuż

Uczniowie uwijają się jak mróweczki. Na wszystkich blogach poruszenie, może nie na blogach, a wśród blogowiczów. Za dwa dni nasz Festiwal. Wszystko juz wiemy, gdzie, kiedy i kto. Odpowiedzialni za organizację Festiwalu są członkowie bloga „Czarodziejskie stronice”. Całość została wypracowana w trakcie spotkań z prxedstawicielami pozostałych blogów. Informacja o Festiwalu i możliwości wzięcia udziału została przekazana wszystkim wychowawcom klas i rozpowszechniona przez plakaty. Na stronie szkoły, w gablocie informacyjnej i holach pojawiły się zaproszenia do udziału w Festiwalu.

 

Festiwal Nauki blog

 

Dzisiaj także grupa plastyków  zaczęła pracę na oprawą plastyczną Festiwalu. Pojawiły się między innymi plakaty.

W Festiwalu bierze udział 7 zespołów, które zorganizowały swoje stoiska w 5 wyznaczonych punktach. Grupa techników organizowała dzisiaj niezbędny sprzęt, ustalała z prezentującymi szczegóły ich wystąpień.

Prowadząca w imieniu uczestników Festiwalu poprosiła panią dyrektor o uroczyste otwarcie Festiwalu Nauki.

Zostało jeszcze trochę czasu, żeby dopracować szczegóły. Mam nadzieję, że będzie to niezapomniane spotkanie z nauką w wykonaniu najmłodszych odkrywców tajników wiedzy.

Czytka

About czytka

Jestem nauczycielem bibliotekarzem. Prowadzę Koło Przyjaciół Biblioteki (w jego ramach kontynuujemy wpisy do kroniki szkolnej) i Koło Językowe (podstawy języka rosyjskiego). Z uczniami realizuję wiele ciekawych pomysłów. Nasze działania dokumentują wpisy na stronie biblioteki na szkolnej stronie internetowej.
This entry was posted in Szkoła z klasą 2.0 2013/2014. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz