Kończymy pracę w programie

Witajcie!

Po mału zbliżamy się do zamknięcia wszystkich spraw związanych z programem Szkoła z klasą 2.0″ w bieżącym roku szkolnym. Jesteśmy po pdsumowaniu Festiwalu Nauki i po spotkaniu podsumowującym program. Uporałam się ze sprawozdaniami, zarówno nauczycielskimi, jak i koordynatora. Oczekują na sprawdzenie. Mam nadzieję, że nie bedzie trzeba wiele uzupełniać. Liczę także na pozostałych członków zespołu. Po I semestrze wszyscy uczestnicy, nauczyciele i uczniowie uzyskali odpowiednie odznaki. Mam nadzieję, że i tym razem sprostamy wyzwaniu i Certyfikat, o który się ubiegamy znajdzie się w naszym posiadaniu.

Pracę zespołu oceniam bardzo wysoko. Wszyscy bardzo zaangażowali się w działania wynikające z formuły programu. One wyznaczyły szereg decyzji, które uatracyjniły nasze lekcje na zajęciach przedmiotowycg, godzinach wychowawczych i kołach zainteresowań. Targi 2.0 i Festiwal Nauki pokazały, że uczniom bliskie są nowe technologie komunikacyjne, chcą pracować nowocześnie, a komputer potrzebny im jest nie tylko do zabawy.

Cieszy mnie fakt , że powstało 11 blogów, na których uczniowie i nauczyciele przejawiali aktywność, dzieląc się z innymi swoimi pasjami, osiągnięciami i pomysłami jak atrakcyjne i nowocześnie uczyć się i bawić z wykorzystaniem TIK. Wielu ta działalność sprawiała autentyczną radość

Praca nasza została zauważona i wysoko oceniona przez Zespół Szkoły z klasą 2.0. Mam nadzieję, że praca w tegorocznej edycji programu przełoży się na upowszechnianie TIK w pracy szkoły. Liczę na aktywność nauczycieli i uczniów w poznawaniu nowych technologii i zmienianiu oblicza naszej szkoły w kolejnym roku szkolnym.

Wszystkim zaangażowanym w realizację programu Szkoła z klasą 2.0 (uczestnikom i sympatykom) serdecznie dziękuję za czas poswięcony na realizację zadań.

2014-01-07 13.22.29

2014-04-24 08.36.42

20140521_132809[1]

 

20140521_100340[1]

 

Czytka

About czytka

Jestem nauczycielem bibliotekarzem. Prowadzę Koło Przyjaciół Biblioteki (w jego ramach kontynuujemy wpisy do kroniki szkolnej) i Koło Językowe (podstawy języka rosyjskiego). Z uczniami realizuję wiele ciekawych pomysłów. Nasze działania dokumentują wpisy na stronie biblioteki na szkolnej stronie internetowej.
This entry was posted in Szkoła z klasą 2.0 2013/2014. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz