Wakacje!

Witajcie!

Zakończyliśmy rok szkolny 2013/2014.

U nas w szkole to był bardzo pracowity okres. Nakręciliśmy filmik o naszej szkole, organizowaliśmy wiele ciekawych apeli, uczestniczyliśmy w interesujących projektach. Nasza szkoła ma już swojego patrona. Były tez różne wycieczki edukacyjne, wyjścia do teatru i muzeów, warsztaty. Czas nauki i odkrywania szybko minął, nawet nie wiadomo kiedy zabrzmiał ostatni dzwonek. Teraz przed nami wakacje.

 

Życzę wszystkim wspaniałego , zasłużonego wpoczynku. Wielu przygód na wakacyjnym szlaku.

Dzięki za rok współpracy na blogach. Pozdrawiam, Czytka

About czytka

Jestem nauczycielem bibliotekarzem. Prowadzę Koło Przyjaciół Biblioteki (w jego ramach kontynuujemy wpisy do kroniki szkolnej) i Koło Językowe (podstawy języka rosyjskiego). Z uczniami realizuję wiele ciekawych pomysłów. Nasze działania dokumentują wpisy na stronie biblioteki na szkolnej stronie internetowej.
This entry was posted in Szkoła z klasą 2.0 2013/2014. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz