Blogi uczniów

Czarodziejskie Stronice – klik!

Świat oczami Gugi -http://blogiceo.nq.pl/swiatoczamigugi

4 Responses to Blogi uczniów

 1. GRATULACJE!!! Prawdziwe ścieżki wiedzy! Aż miło „pospacerować”. Dużo wiedzy, jeszcze więcej pomysłów, a jakie zaangażowanie Pani Miro :) Tak trzymać, a ja obiecuję, że będę często tutaj zaglądać i czerpać, czerpać … Wnikliwie zapoznałam się z tematem „Wikipedia – cytowanie i kopiowanie” (napisane jasno i zrozumiale).
  Ja dopiero raczkuję na blogu (już tydzień). Mam nadzieję, że będzie coraz lepiej. Zapraszam blogiceo.nq.pl/sp7biblioteka/
  Dorota Klimek ostatnio opublikowała…585 lat MławyMy Profile

 2. czytka says:

  Witam koleżankę po fachu. U nas (czyli na blogu) przyjęte jest mówienie sobie na Ty. Mówię o relacjach w grupach rówieśniczych (tutaj rozumię dorosłych). Jezeli Ci to nie przeszkadza proponuję tę mniej oficjalną formę. Mam na imię Mira, chociaż na blogu podpisuję się Czytka.
  Oczywiście dziękuję za gratulacje. Miło mi, że podoba Ci się mój blog. Zapraszam także na blogi moich podopiecznych Czarodziejskie stronice i Świat oczami Gugi.
  Pozdrawiam, Czytka

 3. gienio says:

  Interesującę… Można się czegoś dowiedzieć.
  gienio ostatnio opublikowała…Remiksuj Europeanę!My Profile

 4. czytka says:

  Witam! Miło mi to słyszeć. Nie zawsze słowa oddają sens czynów, a serca i zaangażowania uczniów nie da się nimi wyrazić. Nawet nasz niezwykle bogaty język nie podoła temu zadaniu. Tym bardziej cieszę się, że nasze poczynania znalazły uznanie. pozdrawiam, Czytka

Dodaj komentarz