Trochę o nas

Marlena i JaMarlena
Mam 17 lat i chodzę do pierwszej klasy Zespołu Szkół w Górze. Uczę się w zawodzie technik ekonomista. Interesuję się muzyką. Dużo śpiewam i gram na gitarze. Moim dodatkowym hobby jest fotografowanie. Uwielbiam chwytać w kadr zachodzące słońce oraz krajobraz przyrody.
Adrian
Mam 17 lat i uczęszczam do Zespołu Szkół w Górze.Jestem uczniem klasy pierwszej technikum informatycznego. Interesuje się muzyką, śpiewam. Muzyka jest dla mnie  jak tlen i jest wszechobecna w moim życiu. Mam jeszcze kilka ciekawszych hobby. Bardzo lubię robić zdjęcia, najczęściej krajobrazy, które wrzucam na swojego Facebooka. Lubię też nagrywać filmy i pomagać w ich realizacji. Innym moim nudniejszym hobby jest zbieranie monet. Ale moim chyba największym hobby jest podróżowanie z aparatem w dłoni i przemierzanie nieznanych krain geograficznych, dlatego jestem członkiem PTTK<3.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge