Turniej Integracyjny dla klas IV

Ubiegła środa w naszej szkole upłynęła pod znakiem aktywności fizycznej połączonej z dobrą zabawą. Kolejny integracyjny turniej dla uczniów klas IV za nami. Na starcie stanęło 5 klas. Dziewczynki i chłopcy wzięli udział w konkurencjach sprawnościowych. Było wiele emocji, których dostarczyły atrakcyjne wyścigi rzędów. Po godzinie zmagań wszystkie klasy ukończyły rywalizację na pierwszym miejscu, gdyż ideą przyświecającą temu wydarzeniu była dobra zabawa i wspólna integracja. Nagrodą dla dzieci był nowy sprzęt sportowy, który nasi uczniowie będą na co dzień wykorzystywać na lekcjach wychowania fizycznego.

DSC_0115

DSC_0109

DSC_0078

DSC_0050

DSC_0089

DSC_0045

DSC_0059

DSC_0098

DSC_0029

One thought on “Turniej Integracyjny dla klas IV

 1. Witam serdecznie,
  jest mi bardzo miło powitać Was w III edycji WF-u z Klasą! Cieszę się, że postanowiliście kontynuować przygodę z programem i dalej aktywnie zmieniać WF na lepsze :)

  Nazywam się Zuzanna Machalska i będę moderatorką Waszego bloga, czyli Waszą programową osobą pierwszego kontaktu. Proponuję podobnie jak w zeszłym roku zwracanie się do siebie po imieniu – będzie nam milej.

  Jako moderatorka będę wspierała Wasze działania, czytała i komentowała zamieszczone przez Was opisy działań w programie. Jeśli będziecie mieć jakieś kłopoty, pytania, wątpliwości – bez wahania piszcie proszę na mój adres mailowy – zuzanna.machalska@ceo.org.pl (jest to najpewniejsza forma kontaktu, gdyż o odpowiedziach zamieszczanych w komentarzach nie jestem informowana automatycznie). Połowa sukcesu w naszej współpracy zależy od przepływu informacji, dlatego proszę abyście czytali moje komentarze i odnosili się do wskazówek jakie w nich zamieszczę.

  Postarajcie się, proszę, dotrzymywać terminów umieszczania relacji z działań. Ja z kolei postaram się w miarę możliwości komentować je regularnie. Jeśli mielibyście jednak kłopot z dotrzymaniem jakiegoś terminu, zasygnalizujcie to przed jego upływem – razem spróbujemy znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Harmonogram programu znajdziecie pod tym linkiem http://www.ceo.org.pl/pl/wf/news/harmonogram-iii-edycja-0.

  Zanim przystąpicie do realizacji programu dokładnie zapoznajcie się z opisami tegorocznych zadań http://www.ceo.org.pl/pl/wf/news/zadania-szkol-iii-edycja. Zawarliśmy w nich nowe wytyczne oraz pytania pomocnicze, które ułatwią Wam pisanie relacji z przeprowadzonych w szkole działań.

  W roku szkolnym 2015/2016 stawiamy na „Przewrót na WF-ie”, dlatego będziemy Was zachęcać do jeszcze większych zmian na lekcjach WF-u, rewolucji sklepikowych w szkołach i promowania aktywności fizycznej w Waszym regionie. Jesteśmy przekonani, że wspólnie z Wami uda się nam wypracować dobre praktyki na lekcjach wychowania fizycznego i te związane z szeroko pojętym sportowym życiem szkoły. Mam nadzieję, że praca w programie będzie dla Was satysfakcjonująca.

  Zachęcam Was do regularnego odwiedzania bloga głównego WF z Klasą http://blogiceo.nq.pl/wfzklasa/. Znajdziecie tam, podobnie jak w zeszłym roku, dobre przykłady ze szkół, wyróżnione co miesiąc blogi, odznaczone szkoły oraz pomoc techniczną.

  Cieszę się, że znów będę mogła z Wami pracować. Zeszłoroczne edycje programu pokazały, że razem naprawdę zmieniamy WF na lepsze! Życzę Wam energii do działania i wytrwałości w realizacji zadań programowych.

  Ze sportowym pozdrowieniem,
  Zuzanna Machalska
  WF z Klasą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge