Sukcesy piłkarzy ręcznych

Kolejne sukcesy odnieśli nasi młodzi piłkarze ręczni!

W dniu 13 stycznia 2016 roku w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Miasta w Piłce Ręcznej Chłopców – Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Do rywalizacji przystąpiło łącznie siedem drużyn tj. reprezentacje szkół: SP 3, SP 5, SP 7, SP 10, ZS 11, SP 18 I i SP 18 II ( drużyna wygrała wszystkie swoje mecze, jednak wystąpiła poza konkursem i nie została sklasyfikowana)

Zespół naszej szkoły – SP I (klasa VI) wywalczył w tym turnieju pierwsze miejsce i zakwalifikował się do Rejonowych Mistrzostw w Piłce Ręcznej Chłopców

Zwycięski zespół tworzyli : Eryk Borkowski, Michał Burzyński, Jakub Dobrakowski, Szymon Kacperski, Wiktor Kaszubowski, Paweł Kierkosz, Łukasz Łyczko, Bartosz Olik, Bartosz Pietrzak, Jakub Popioł, Michał Ściesiński, Mateusz Jaruga i Adam Witkowski.

W dniach 15 – 17 stycznia 2016 roku reprezentacja naszej szkoły (chłopcy z klasy VI A) uczestniczyli w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej w Wągrowcu. W imprezie rywalizowało 7 zespołów : MUKS Płock, SP Świebodzin, SP Wagrowiec I, SP Wągrowiec II, SP Gołańcz I, SP Gołańcz II oraz SP 18 Koszalin

W klasyfikacji końcowej nasz zespół uplasował się na trzecim miejscu, ustępując Świebodzinowi (II m) oraz drużynie z Płocka (I m)

Z brązowym medalem wrócili: Adam Witkowski, Mateusz Jaruga, Michał Ściesiński, Bartosz Pietrzak, Paweł Kierkosz, Jakub Dobrakowski, Jakub Popioł, Michał Burzyński, Łukasz Łyczko, Eryk Borkowski, Michał Lipiński, Bartosz Olik.

Adam Witkowski został najlepszym bramkarzem Turnieju. Na wyróżnienie zasłużyli także Paweł Kierkosz i Bartosz Pietrzak.

Trenerem chłopców jest Pani Agnieszka Walińska.

FullSizeRender

IMG_2551

IMG_2554

IMG_2555

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge