27 lut 2012

Oto jestem!

Kasiu! Podjęłam wyzwanie i OTO JESTEM! Trochę z ciekawości, trochę z chęci sprawdzenia się… w roli blogowiczki. Z pewnością też po to, by korzystali z tego bloga moi uczniowie szukając na nim zadań dodatkowych :-) )))

Komentarzy: 12

 1. Kasia

  Wow! Jesteś the best!!! U mnie na blogu już zbierasz pochwały za swoją prezintację, a tu, proszę! Niespodzianka! Moja koleżanka założyła bloga i sama może zamieścić na nim swoją twórczość :) I Kasia A. również założyła bloga :) Super, że jest nas więcej :)

 2. chelsea

  O Pani założyła bloga :) Gratulację widziałam Pani prezentację i myślę, że jest świetny ;) Pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia mojego bloga – http://blogiceo.nq.pl/chelseasp12/ :)

  • anha

   Miło mi Chelsea widzieć Cię na moim blogu :-) Dziękuję za miłe słowa na temat mojej pierwszej prezintacji. NA twoim blogu bywam systematycznie od początków jego istnienia :-) Pozdrawiam!

 3. edytaf

  Ja również witam na blogach programu „Szkoła z klasą 2.0″.
  Świetnie, że udało się Pani założyć blog, będę od czasu do czasu na niego zaglądać.

  Na początek blogowej przygody chciałabym polecić centrum wiedzy:
  http://blogiceo.nq.pl/szkola2zero/?page_id=1413 oraz spis blogów innych blogujących nauczycieli: http://blogiceo.nq.pl/szkola2zero/?page_id=4271.

  Proszę zaglądać na nasz blog główny http://blogiceo.nq.pl/szkola2zero/

  Pozdrawiam i czekam na dalsze wpisy!
  Edyta

  Zespół „Szkoły z klasą 2.0″

 4. [...] Ania – nauczycielka historii i Kasia – polonistka założyły blogi!!! Ogromnie mnie to cieszy. Od dawna miałam nadzieję, że nauczyciele w mojej szkole zarażą się blogowaniem Udało się. Oby więcej nas przeszło nowy kanał komunikacji Brawo Dziewczyny! [...]

 5. kasiaandry

  Droga Aniu, gratuluję! Będziemy razem wspierać się w tworzeniu nowej internetowej rzeczywistości szkolnej. :) Pozdrawiam – KA

 6. ola

  Bardzo fajny blog pani Aniu.

 7. Paweł

  Miło że założyła Pani bloga

 8. Dominika

  Bardzo fajny blog pani Aniu♥♥.

 9. Tomek

  nie zgadzam się z Pawłem bardzo bardzo bardzo miło że założyła pani bloga
  :)

css.php