Ostatni wpis…

Nasza praca związana z programem „Młodzi Przedsiębiorczy” skończyła się już jakiś czas temu, jednak nie mogłyśmy się pozbierać, aby podsumować naszą pracę w projekcie. Rozumiecie, szkoła, oceny, zaliczenia, trzeba było wszystkiego dopilnować. Teraz już wolne od obowiązków szkolnych chcemy napisać coś na zakończenie.

 

Po pierwsze: GALA! Było świetnie! Wszystkie grupy były tak dobrze przygotowane i kolorowe, aż miło było popatrzeć. Smakołyki, które zostały przygotowane przez zespoły były przepyszne. Z tego miejsca chcemy pochwalić i podziękować grupie, która upiekła rureczki z kremem – były PRZEPYSZNE!!!! Chętnie byśmy jeszcze spałaszowały kilka ^^. Przy oczekiwaniu na eksperta, bardzo pomocna była miła atmosfera panująca w sali. Następnie pyszny obiadek. W głowie zostało nam pytanie pani, która wydawała obiady: „Makaron, czy rizotto?”. W naszej grupie przeważył makaron ;P. Po pysznym obiadku, przyszedł czas na upominki, z których byłyśmy zachwycone, i podsumowanie projektu. Stówa do Empika na pewno się przyda :D Później mieliśmy małą wycieczkę po NBP, a następnie sprzątnięcie stoisk i powrót do domu. Przeżycia z tego dnia na pewno utkwią nam na długo w pamięci.

 

Po drugie: podsumowanie projektu przez nas. To co zrobiłyśmy przez cały rok szkolny było niezłą przygodą i nietypowym sposobem na pozyskanie wiedzy. Wiedza, którą zdobyłyśmy w programie, zostawała od razu testowana w praktyce, czyli tak jak powinno być. Nie tylko teoria, ale też praktyka. Wszystko było przydatne. Założenie własnej firmy nie było najprostszą rzeczą, ale jak się okazuje – wszystko jest możliwe! I ku naszej uciesze, praca nie była nudna, czy nurzącą, ale bardzo interesująca i przydatna. Polecamy wszystkim, którzy zastanawiają się, czy wziąć udział w przyszłym roku w tym projekcie. Bierzcie udział, bo jak to powiedziano na Gali: „NAJLEPSZA INWESTYCJA TO INWESTYCJA W SIEBIE -  DŁUGOTERMINOWA, ALE NAJBARDZIEJ OPŁACALNA”.

 

Na naszym fanpage’u na facebooku znajdzecie kilka zdjęć z Gali. Zapraszamy! https://www.facebook.com/pages/Iskierka-Szcz%C4%99%C5%9Bcia/272522132882469?ref=hl

Jest to ostatni nasz wpis. Jeśli chcecie napisać do nas, podzielić się waszymi opiniami, zapytać się o coś, bądź zwyczajne pogadać, możecie do nas napisać na nasz email: nielicznedemoniczne3@gmail.com

Dziękujemy za miło spędzony czas oraz życzymy powodzenia w przyszłym roku!

FINISZ !!!

Czerwiec. Zaczęło sie wielkie odliczanie do końca roku szkolnego. Nasza praca na platformie w programie Młodzi Przedsiębiorczy także dobiega końca. Ostatni – piąty moduł drugiej części projektu – oczekuje na zaakceptowanie przez naszego mentora. Jest on podsumowaniem naszej pracy związanej z zakładaniem i prowadzeniem  wirtualnego biznesu.  Jednak pomimo tego, my w pracy nie ustajemy. W związku ze zbliżajacą się galą w NBP, która jest DOPIERO, a właściwie JUŻ w przyszłym tygodniu, dopracowujemy nawet najdrobniejsze szczegóły, by móc pokazać się z jak najlepszej strony. Będzie ona istnym zwieńczeniem naszej rocznej pracy i wkładu, jaki włożyłyśmy w realizowanie tego projektu.

Na pożegnania jeszcze przyjdzie czas.

A póki co, trzymajcie za nas kciuki! :) :) :)

PS. Następny wpis: ,,RELACJA Z GALI” :p

 

 

UDAŁO SIĘ!!!

TAK! DOSTAŁYŚMY SIĘ!

Nasza ciężka praca się opłaciła i zostałyśmy zaproszonę na galę NBP :D

Bardzo się z tego powodu cieszymy (prawdopodobnie bardziej, niż powinnyśmy ;3) i mamy nadzieję poznać i zaprzyjaźnić się z naszymi konkurentami ^^

Gratulujemy innym zespołom, które także się dostały!

WARSZAWO, NADCHODZIMY! DO ZOBACZENIA 13 CZERWCA! :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kurs… kurs… kurs…

Dziasiaj rozpoczął się kurs internetowy w programie Młodzi Przedsiębiorczy. Miałyśmy przed sobą pięć zadań, jedno zadanie extra oraz czat na blogu.

Tempo  było zawrotne. Z zadania na zdanie utwierdzałśmy się w przekonaniu, że jeszcze długa doga przed nami, zanim ogarniemy  to wszystko, czego dowiedzałyśmy się podczas trwania całego kursu.

Mamy nadzieję, że nasze szare komórki, pomimo  intensywnego myslenia, nie zostały uszkodzone.

A jak to mówią: Nadzieja matką… :p

Euforia!

Tak się czułysmy kiedy skończyłyśmy robić zdjęcia do konkursu i je wysłałyśmy. Produkty uboczne naszej sesji możecie zobaczyć na naszym fanpage’u na facebooku (tutaj nie chciały się wgrać, bo mają za duży rozmiar, a nasze umiejętności komputerowe ograniczają się do minimum ^^). Ostrzegamy, że nie są one zdjęciami poważnymi i prosimy nie brać ich na poważnie :D

Zapraszamy!

Fotograf potrzebny od zaraz!

Bierzemy udział w konkursie!
Jest to konkurs fotograficzny, w którym są trzy kategorie:
∙Nasza firma – musimy zrobić zdjęcie reklamujące naszą firmę, w którym widać czym się ona zajmuje i żeby był na nim chociaż jeden wspólnik.
∙Ludzie sukcesu – fotografujemy siebie jako młodych przedsiębiorczych stawiających pierwsze kroki w świecie biznesu.
∙Młodzi Przedsiębiorczy przy pracy – na zdjęciu musi być nasza grupa przy ciężkiej pracy w programie.
My bierzemy udział w każdej z kategorii. Mamy czas do 7 maja, więc spotykamy się prawdopodobnie w poniedziałek. Mamy nadzieję, że aparaty się nie popsują i wszystko pójdzie gładko :D

,,Wiosna, wiosna w koło rozkwitły bzy”…

Jest! Wreszcie, po wielu prośbach i długich wyczekiwaniach przyszła WIOSNA. Pierwsze prace w ogródku i wstępne wiosenne porządki w szafie już za nami… Nastrój, humor i chęć do pracy od razu się poprawiły. Życzymy wszystkim, którzy odwiedzają naszego bloga, by wraz z wiosną zawitała u Was nowa energia i została z Wami aż do lata:)

Udanego weekendu :)