Wkraczamy na nową ścieżkę…

W tym roku doświadczone szkoły dokonują wyboru ścieżki zadaniowej, którą realizować będą w drugim semestrze. Program Szkoła z Klasą przygotował materiały na ten temat (dostępne m. in.: tutaj ).

A ja, zainspirowana pytaniami jednej Nauczycielki, z którą w tym roku współpracuje jako moderator, przygotowałam szybciutko takie zestawienie:

Oczywiście presja czasu… i po udostępnieniu na YT dostrzegłam kilka błędów… Ale już nie mam siły w kręgosłupie ani czasu by korygować;-)

Karolina Żelazowska

O Karolina Żelazowska

Formalnie: pedagog wczesnej edukacji. Praktycznie: tutor na dwóch poziomach szkoły podstawowej, trener, pedagog. Aktywnie-amatorsko: biegam, jeżdżę na rowerze (MTB i szosa) Hobbystycznie: ilustrator i pożeracz książek. W Szkole z Klasą 2.0: nauczyciel, koordynator oraz moderator.
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2013/14. Dodaj do zakładek ten link.

7 Responses to Wkraczamy na nową ścieżkę…

 1. czytka powiedział:

  Wspaniała przypominajka. Dobra robota. Moja grupa wybrała projekt. Będziemy kontynuować działania z ubiegłego roku, czyli wzbogacamy „Szkolną księgę kucharską”. Tym razem projekt jest bardziej rozbudowany i ma charakter interdyscyplinarny. Już rozpoczęliśmy pierwsze działania. Najpierw wystawa ksiąg kucharskich.
  Jak wszystko nam się uda, to zamieszczę sprawozdanie. Czytka

 2. kpbkj353 powiedział:

  Witamy!
  Znowu z przyjemnością czytaliśmy Pani wpis. My robimy projekt, Machina ruszyła. Nawet nie przypuszczaliśmy, że będzie takie zainteresowanie. Teraz czekamy na efekt końco naszych przygotowań do wystawy . Proszę trzymać kciuki.
  kpbkj353

 3. weroonikaaa weroonikaaa powiedział:

  Wybór ścieżki mam już za sobą. Teraz ferie, chwila relaksu. A po feriach przyjdzie czas „zakasać rękawy i do roboty”. Pozdrawiam
  weroonikaaa ostatnio opublikował…Ferie- czas wspólnej zabawyMy Profile

 4. weroonikaaa weroonikaaa powiedział:

  W tym roku będziemy uczyć innych :)
  weroonikaaa ostatnio opublikował…Słowne mozaikiMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge