Zaproszenie do pracowni blogów.

Kilka dni temu, Danusia zaproponowała lekturę dwóch tekstów. Odnośniki, które podała, miały być wstępem do rozmowy. Zapraszam do złożenia wizyty w pracowni blogów na platformie.

Źródło: photologue_np, Flickr, CC BY 2.0.

Karolina Żelazowska

O Karolina Żelazowska

Formalnie: pedagog wczesnej edukacji. Praktycznie: tutor na dwóch poziomach szkoły podstawowej, trener, pedagog. Aktywnie-amatorsko: biegam, jeżdżę na rowerze (MTB i szosa) Hobbystycznie: ilustrator i pożeracz książek. W Szkole z Klasą 2.0: nauczyciel, koordynator oraz moderator.
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2013/14. Dodaj do zakładek ten link.

One Response to Zaproszenie do pracowni blogów.

 1. starozytnagrecja powiedział:

  Dobry wieczór ;)
  Wydało się ;), że zmieniłam baner i kolor tła, ale już przyznam się dla czego :) Po pierwsze powoli już zaliczam semestr ze skutkami pozytywnymi, jeszcze tylko język angielski i, że tak powiem – wolosć ;)
  Po drugie baner jest nawiązaniem do obejrzanego prze zemnie filmu Oliviera Stouna „Aleksander” opowiadający o losach wielkiego władcy Macedonii – Aleksandra III Macedońskiego zwanym Wielkim. Do tego muzyka do tego wspaniałego filmu była napisana i wykonana przez mojego „ukochanego” Vangelisa… dla mnie bomba ;) mogła bym tak jeszcze pisać i pisać, ale zostawię miejsce dla innych ;)
  Życzę kolejnych wspaniałych wpisów :)
  Pozdrawaim – Justyna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge